Bydgoszcz,

Bydgoszcz: Ryanair przewiózł 1,5 miliona pasażerów

1.3.13 Anonimowy 0 Comments

Linia lotnicza Ryanair od roku 2005 przewiozła 1,5 miliona pasażerów z i do bydgowskiego lotniska, od momentu kiedy połączenia zostały uruchomione.

Szymon Stachowicz (lat 4) był 1,5 milionowym pasażerem Ryanair w Bydgoszczy. Mały Szymon podróżował z Bydgoszczy do Dublina z rodzicami i starszym bratem.

- Jesteśmy zaszczyceni  możliwością świętowania 1,5 milionowego pasażera w Bydgoszczy. To znaczący „krok milowy” dla Portu Lotniczego w Bydgoszczy jak i dla Ryanair. Gratulujemy pasażerowi, którym jest czteroletni Szymon Stachowicz i liczymy na dalszy rozwój liczby pasażerów.  Ryanair umożliwia połączenia z Bydgoszczy do 6 europejskich miast i gwarantuje najtańsze ceny i doskonałą obsługę pasażerską. W wakacyjnej ofercie mamy atrakcyjna destynacje do Hiszpanii Barcelona, a także do Londynu, Dublina, Dusseldorfu, Birmingham, i Glasgow. Bilety już od teraz w sprzedaży. Aby uczcić  ten „krok milowy” Ryanair oferuje bilety za 29* PLN na trasach w całej Europie. Ta niepowtarzalna okazja dostępna jest do północy w czwartek  na stronie www.ryanair.com , ze względu na dużą popularność  połączeń, Ryanair radzi, aby rezerwować bilety już teraz - powiedziała Katarzyna Gaborec, Dyrektor ds Marketingu i Sprzedaży Ryanair na Europę Centralną

0 komentarze: