bilet,

Ryanair: Wyprzedaż biletów za złotówkę

14.1.13 Anonimowy 0 Comments

14 stycznia oferuje swoim klientom ponad 100 000 biletów w cenach zaczynających się od 1 zł na przeloty w poniedziałki, wtorki, środy oraz czwartki w lutym oraz marcu. Niskie taryfy są dostępne na ponad 1 000 europejskich połączeniach Ryanaira i muszą być zarezerwowane na www.ryanair.com przed północą w czwartek (17 grudnia).

fot. pojechanewakacje.pl

Oferta Ryanaira zawiera w sobie wszystkie podatki i opłaty – tak więc pasażerowie, którzy chcą uniknąć dodatkowych i nieobowiązkowych dopłat, mogą to zrobić, podróżując tylko z bagażem podręcznym, nie wybierając usługi pierwszeństwa wejścia na pokład oraz samemu drukując swoją kartę pokładową przed odlotem.

- Tylko Ryanair oferuje najniższe ceny biletów w Europie bez dodatkowych opłat paliwowych. Dodatkowo zapewniamy najlepszą punktualność lotów przy ponad 1 500 połączeniach - powiedział Stephen McNamara z Ryanaira. - Od dzisiejszej północy (14 stycznia), pasażerowie mogą rezerwować na www.ryanair.com bilety, których ceny zaczynają się od 1zł na podróż po Europie w lutym oraz marcu. Te niskie ceny muszą być zarezerwowane przed północą w czwartek (17 stycznia).   Przy tych szalenie niskich cenach bilety będą rozchwytywane bardzo szybko, zalecamy, aby dokonywać rezerwacji bezzwłocznie.

0 comments: