dźwig,

Obiad pod chmurą tylko dla odważnych

10.9.12 Anonimowy 0 Comments

Kolacja z widokiem na gwieździste niebo i rozświetloną panoramę miasta to z pewnością niecodzienne przeżycie.  Jak smakuje posiłek na wysokościach będą się mogli przekonać wszyscy, którzy nie mają lęku wysokości i zechcą skorzystać z oferty podniebnej restauracji, która niedługo zawita w Warszawie.

[caption id="attachment_3305" align="alignnone" width="610"] fot. wyjatkowyprezent.pl[/caption]

Na warszawskiej Starówce,  nad Mariensztatem, już niedługo będzie można delektować się posiłkiem 50 metrów nad ziemią. Wysokość ta odpowiada około 15. kondygnacji wieżowca. Do zawieszonej na wysokości platformy przymocowany jest stół, a do niego fotele. Przy stole może usiąść 22 przypiętych pasami biesiadników. Każdy musi mieć co najmniej 150 cm wzrostu. Chętni do zjedzenia posiłku w takich warunkach będą mogli obserwować, jak powstają potrawy, ponieważ przygotowywane będą one na powietrzu przez kucharzy, którzy zajmą środek platformy. Restauracja będzie działała cały dzień. Śmiałkowie będą mieli do wyboru śniadania, lunche, kolacje, koktajle.

Organizatorzy liczą, że w ciągu 3 dni ponad 800 osób wzniesie się w Wyższe Sfery Smakowaniana. Tą niecodzienną niespodziankę przygotował WyjatkowyPrezent.pl, przy współpracy z Dinner In The Sky®.

Dźwig unoszący specjalną platformę stanie przy ulicy Senatorskiej.

Podniebna restauracje będzie przyjmowała gości od 14 do 16 września.

Koszt wejściówki zaczyna się od 169 zł.

[mappress mapid="46"]

0 comments: