wszystko

Jesień nad morzem pełna atrakcji

17.10.11 Anonimowy 0 Comments

W programie znajdą się takie wydarzenia, jak: grillowe party na plaży, pokazy kulinarne, atelier fotograficzne czy warsztaty plastyczne dla dzieci.– Zależy nam żeby nasi goście poczuli się wyjątkowo i mieli szansę w pełni korzystać z uroków wypoczynku nad morzem. W naszej propozycji jest impreza grillowa na plaży, gdzie w kameralnej atmosferze zaprosimy naszych gości na wyśmienity poczęstunek i świetną zabawę nad brzegiem morza – mówi Marta Herrmann, Sales Director Velaves Spa & Resort.


Kolejną ciekawą formą spędzenia wolnego czasu będzie atelier fotograficzne jednego ze znanych trójmiejskich fotografików. W hotelowym lobby będzie można skorzystać z oferowanych przez niego usług fotograficznych, a oryginalne zdjęcia będą przypominały o listopadowym weekendzie w VelavesMiłośnicy kuchni również znajdą coś dla siebie – wszyscy goście zostaną zaproszeni do zgłębienia tajników kuchni węgierskiej podczas specjalnego kulinarnego pokazu.


Rodzice będą mogli zostawić swoje pociechy pod opieką organizatorów warsztatów mydlanych i plastycznych, jakie zostały zaplanowane specjalnie z myślą o najmłodszych. Dodatkowo odbędzie się wspólne gotowanie dzieci z Szefem Kuchni, który postara się odkryć drzemiące w maluchach kulinarne zdolności.


A jeśli pogoda nie będzie zachęcała do wyjścia wszyscy goście będą mogli pobawić się na imprezie przy basenie, którą uprzyjemni muzyka DJ-a.


Fot. Velaves Spa & Resort

0 comments: