wszystko

Relaks na Wzgórzach Dylewskich

1.8.11 Anonimowy 0 Comments

Podpowiadamy jaki zabieg zabierze cię w świat ekskluzywnej pielęgnacji ciała, twoja skóra odzyska gładkość i stan równowagi, a dopieszczone zmysły pozwolą się zrelaksować i przywrócą wewnętrzną harmonię.


 


Ritual All Senses – to innowacyjna pielęgnacja dla ciała i zmysłów to najnowszy zabieg przygotowany przez Hotelu SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie. Wykonywany jest w specjalnie zaaranżowanym, o orientalnym wystroju gabinecie, który wprowadzi w świat zmysłowej pielęgnacji. Z zabiegu może skorzystać osoba w każdym wieku i z każdym rodzajem skóry, także ze skórą wrażliwą. W zależności od potrzeb do wyboru są dwa rodzaje kuracji:


RITUAL WIND – ENERGIA POWIETRZA przeznaczony jest dla osób ze skórą wymagająca nawilżenia i wygładzenia.


RITUAL TERRA – ENERGIA ZIEMI dla osób ze skórą wymagającą oczyszczenia i detoksykacji.


Rytuał rozpoczyna etap relaksu i przygotowania skóry do zabiegu, łączący liczne i zróżnicowane w technice wykonania elementy masażu, zakończone peelingiem. Najpierw w pozycji leżącej na brzuchu, potem na plecach. Pamiętaj, aby pozostawić poza gabinetem troski dnia codziennego i z czystym umysłem oddawać się pielęgnacji.


Oczyszczona i wygładzona skóra jest gotowa na zasadniczą pielęgnację. Cloué całej kuracji stanowi nałożenie wybranej Maski - w rytuale Energia Powietrza - Maski Glinkowej, a w rytuale Energia Ziemi – Mineralnej Maski Błotnej, a potem pobyt w… Edenie.


W specjalnym pomieszczeniu, gdzie ciało otoczone ciepłą mgiełką, a zmysły (dotyku, wzroku, węchu i słuchu) doznają niezwykłych wrażeń, można poczujesz ukojenie i pełnię harmonii. Na koniec, po opuszczeniu Edenu ponownie czeka cię masaż całego ciała łącznie z dłońmi i stopami, połączony z pielęgnacją twarzy. Aby pozostać jak najdłużej w błogostanie ciała i umysłu, po zabiegu oddasz się niczym niezmąconym chwilom z aromatyczną herbatą w pokoju relaksu.


Skóra po zabiegu jest bardziej jędrna, wypoczęta, gładka, odpowiednio nawilżona i natłuszczona, o naturalnym i zdrowym kolorycie, a ty czujesz się zrelaksowana i pełna harmonii.


 


Czytaj też


Rodzinne wakacje w spa

0 comments: