Rapotry

Wakacje z dzieckiem

22.6.11 Anonimowy 0 Comments

– trzeba znaleźć ofertę, która pozwoli odpocząć rodzicom, dostarczy ich pociechom niezapomnianych przeżyć i dodatkowo będzie atrakcyjna cenowo. Przy wyborze kraju i hotelu, do którego udamy się z dziećmi, warto zwrócić uwagę na kilka rzeczy.Przed kupnem wycieczki dobrze będzie upewnić się, czy wybrany przez nas hotel oferuje rozwiązania pomocne rodzicom. Choć większość posiada specjalne baseny dla dzieci i rozbudowane place zabaw, nieocenioną pomocą dla rodziców są także usługi animatorów dziecięcych.


- Na wakacjach z dziećmi ważne jest zarówno to, aby nasze pociechy dobrze się bawiły, jak i to, abyśmy sami zaznali odpoczynku - mówi Ewa Zawistowska, Pełnomocnik Zarządu Triady. - Działające w sezonie wakacyjnym Triada Junior Cluby zatrudniają przeszkolonych animatorów, którzy przygotowują dla maluchów  liczne gry, zabawy edukacyjne oraz konkursy, przeprowadzane zarówno na plaży jak i na terenie hotelu. W naszej  ofercie dostępne są one w prawie 40 hotelach – dodaje.


Idealne miejsce na wakacje z dziećmi znajdziemy zarówno w Europie, jak i popularnych kurortach pozaeuropejskich. Odnalezienie odpowiedniego hotelu ułatwi nam specjalne oznaczenie obiektów w katalogu wycieczek Triady. Przy wyborze warto także zaufać opinii klientów, którzy już korzystali z danego hotelu. Do 10 najczęściej wybieranych przez rodziny z dziećmi należy na przykład trzygwiazdkowy hotel Commodore na greckiej wyspie Zakynthos. Dorośli mają w nim do dyspozycji m.in. siłownię i jacuzzi, a raz w tygodniu organizowane są wieczory greckie ze w regionalnymi daniami i tradycyjną muzyką. Dzieci natomiast, oprócz wspomnianych wcześniej klubów, mogą bezpiecznie kąpać się w specjalnym brodziku lub do woli hulać na placu zabaw. Podobne atrakcje znajdziemy na przykład w egipskim Sharm El Sheikh w czterogwiazdkowym hotelu Sea Life. W niektórych obiektach, na przykład w marokańskim Hotel Club Al Moggar Garden Beach, istnieje również możliwość wynajęcia opiekunki do dziecka. Inne najczęściej polecane przez rodziny hotele to między innymi: Zoraida Park i Zoraida Garden na hiszpańskim wybrzeżu Costa Almeria oraz zlokalizowany w Turcji (Bodrum) czterogwiazdkowy obiekt pod nazwą Ora Holiday Resort.


- Wiemy, że dla klientów planujących wakacje z dziećmi istotnym czynnikiem jest cena wycieczki, dlatego przygotowaliśmy specjalne rozwiązania, dzięki którym koszt wyjazdu znacznie się zmniejsza  - mówi Ewa Zawistowska z Triady.


Triada oferuje na przykład stałą cenę dla dzieci – w zależności od kierunku, ale bez względu na termin wycieczki, dzieci płacą tylko za przelot. W zależności od hotelu i liczby dzieci w pokoju, można także liczyć na dodatkowe rabaty. Ponadto, w maju Triada wprowadziła do sprzedaży nowy produkt – ofertę „1+1”, w ramach której osoby dorosłe wyjeżdżające na wakacje z jednym dzieckiem mogą skorzystać ze specjalnych zniżek – pobyt dziecka w hotelu jest bezpłatny, klient ponosi jedynie koszt dwóch biletów lotniczych i pokoju jednoosobowego.


Fot. Marta Legieć

0 comments: