Wszystko

Rodzinne wakacje w spa

30.6.11 Anonimowy 0 Comments

aby wszyscy byli zadowoleni? A może poszukać ofert w hotelach spa, które latem proponują ciekawe animacje uwzględniające również najmłodszych gości.Podróż z dziećmi wiąże się z koniecznością przygotowania optymalnego planu podróży i spakowania dziesiątek rzeczy, które mogą okazać się potrzebne. Dlatego niektórzy preferują takie miejsca na rodzinny urlop, które nie wymagają długiej podróży i które zapewniają komfortowe warunki wypoczynku. Takie kryteria spełniają między innymi Hotele SPA Dr Irena Eris. Ich lokalizacja pozwala na wybór atrakcyjnego latem regionu Mazur Zachodnich (zwanego polską Toskanią) lub Beskidu Sądeckiego (z perłą kurortów - Krynicą Zdrój). Wyjątkowe usytuowanie obiektów z dala od zatłoczonych i hałaśliwych miejscowości, w otoczeniu pięknej przyrody stwarza idealne warunki i do wypoczynku i zachęca do aktywnych form spędzenia wolnego czasu. Tu można rozkoszować się ciszą i spokojem oraz ekologiczną czystością otoczenia. Ponadto okolice obfitują w turystyczne atrakcje jak np. pływanie statkiem po trawie na Kanale Elbląskim czy szybkie zjazdy latem na sankostradzie w Krynicy-Zdroju.


Niezbędny komfort


Wygodnie jest również w pokojach. Wyposażone są w niezbędny sprzęt czajnik, kawa i herbata, suszarka do włosów, szlafroki dla dorosłych i dzieci, telewizja, klimatyzacja.


Ale to nie wszystko. Autorska kuchnia szefów kuchni zapewnia wyborne doznania smakowe. Na hotelowe menu składają się zdrowe (wg życzeń mogą być i dietetyczne) dania przygotowywane z regionalnych, ekologicznych i świeżych produktów, odnoszące się do idei slow food, przez co jedzenie należy tu do wielkich przyjemności.


Relaks w spa


Jedną z największych atrakcji Hoteli SPA Dr Irena Eris są Centra Spa z dużym basenem oraz brodzikiem dla dzieci, zespołem jacuzzi, w tym i na tarasie zewnętrznym oraz kompleksem saun o różnej intensywności oddziaływania. To miejsca zabawy i relaksu, które zawsze są chętnie odwiedzane bez względu na pogodę.

 


Atrakcje dla wszystkich


Każdego dnia na gości hotelowych, dużych i małych, czekają różnorodne atrakcje w ramach wakacyjnego programu animacyjnego. Po hasłem „Rodzinny wypoczynek” kryje się bogaty siedmiodniowy program zajęć, animacji i zabaw, które sprawią, że dzieci nie zaznają nudy. Uczestnicząc w „Akademii jak u Pana Kleksa” wezmą udział w letniej przygodzie, która uczy i pokazuje wiele mądrości, daje dzieciom poczucie spełnienia, zapewnia bezpieczną zabawę, sowicie obdziela radością, szczęściem i miłością. Nic tak nie przemawia do wyobraźni dziecka, jak przygoda przeżyta podczas zabawy tematycznej, która rozwijania różnorodne talenty i pozwala nabywać nowych umiejętności. Niektóre zajęcia są tak przygotowane, aby dorośli i ich pociechy mogli wspólnie uczestniczyć. Stwarza to doskonałą okazję do poświęcenia sobie wzajemnie większej uwagi, na co zwykle w ciągu roku brakuje nam czasu.


Dorośli zaś, lubiący aktywną formę wypoczynku, będą mogli skorzystać z zajęć przygotowanych przez naszych instruktorów. Proponujemy ruch na świeżym powietrzu (np. nordic walking, tenis, joga, rowery) lub ćwiczenia w studio cardio i siłowni wykonywane przy wsparciu trenera personalnego, a także sesje ćwiczeniowe w sali fitness. Tak spędzone wakacje będą z pewnością długo wspominane, jako te najbardziej udane.

0 comments: