Wszystko

Najlepszy ośrodek SPA na świecie

15.6.11 Anonimowy 0 Comments

uzdrowiskowy - można było jedynie przypuszczać, który z nich okaże się zwycięskim. Dwa tygodnie później opublikowano wyniki - tegoroczne rozdanie World Luxury Spa AwardsTM należy do Westin Langkawi Resort & Spa's Heavenly w Malezji.


 


Nagroda jest ogromnym wyróżnieniem, a jej zdobywcy mają szansę zyskać uznanie wśród ludzi z branży, sympatię ze strony potencjalnej klienteli oraz sławę i rozpoznawalność na całym świecie.
Tegoroczny zwycięzca, ośrodek położony na Langkawi tuż przy malowniczej plaży, oferuje swym klientom bardzo bogaty wachlarz usług - od wywodzących się z Malezji zabiegów uzdrawiających, poprzez Ayurvedę, aż po tradycyjną medycynę chińską. Oprócz tego - szereg zabiegów upiększających prosto z Turcji, Szwecji i Indonezji: sauny, kąpiele, peelingi ciała i twarzy, zabiegi odmładzające i ujędrniające oraz szeroki wybór masaży z całego świata.


Nie są to jedyne zalety kurortu - niebywałą atrakcję stanowi również samo jego otoczenie. Pełna uroku wyspa Langkawi z wielką plażą, liczącą sobie 500 metrów, stanowi idylliczną oazę spokoju, w której można wyciszyć skołatane nerwy i naprawdę solidnie odpocząć. Niewątpliwym plusem jest również doskonałe strategiczne położenie - jedynie 20 minut jazdy z lotniska oraz zaledwie kilometr drogi od Jetty Point. Niewielkie centrum handlowe, będące dodatkową atrakcją dla gości kurortu, znajduje się 3 km dalej, w Kuah Town.


World Luxury Spa AwardsTM nie jest pierwszą nagrodą na jego koncie. Heavenly Spa by Westin, od momentu wejścia na rynek w 2006 roku, otrzymał już:
2007: Best New Resort Spa for Heavenly Spa by Westin - Malaysia Spa and Wellness;
2008: Best Resort Spa for Heavenly Spa by Westin - Malaysia Spa and Wellness Awards;
2010: Best of Malaysia Awards - Best Spa Resort.


Źródło: ttg.com.pl

0 comments: