Wszystko

Gwiazdy w Andorze

4.6.11 Anonimowy 0 Comments

, w promieniach słońca szusują na nartach nasi rodacy. Na uśmiechniętych twarzach nie widać troski o galopującą inflację ani rosnące ceny paliw. Jakby tego było mało, towarzystwu udziela się atmosfera wspólnej zabawy.


 Wśród roznegliżowanych i zrelaksowanych narciarzy pojawiają się uśmiechnięte oblicza znanych artystów scen polskich. Magdalena Szejbal wraz z Markiem Włodarczykiem i Marią Niklińską stanowią wesołe trio, w którym prym wodzi niezłomny inspektor Zawada.


Podczas całego pobytu na stoku i na parkiecie brylują tryskający świetną formą i humorem Michał Milowicz, Rafał Mroczek i Antek Pawlicki. Dzielni panowie w szybkim tempie pokonują codziennie prawie 100 km tras narciarskich!Ośrodek Narciarski Grandvalira w Andorze wywarł na naszych bohaterach piorunujące wrażenie, głównie wysoką jakością oferty. To przecież już kwiecień a na wszystkich 193 km tras narciarskich znajdujących się zaledwie 200 km od Barcelony panowały doskonałe warunki śniegowe.


Nie zabrakło dobrej zabawy również po szusowaniu na stoku. Do tańca grał zespół Żuki z Poznania. Turyści z Polski bawili się świetnie przez cały tydzień. Najroztropniejsi jeszcze przed powrotem do kraju zaopatrzyli się nie tylko w cukier, który jest o połowę tańszy niż w Polsce. Czyżby nieoczekiwany powrót do czasów thandlowej? Pamiętajmy, że Andora to w końcu Tax free Haven!!!


W przyszłym sezonie (w roku 2012) impreza odbędzie się od 25 marca do 01 kwietnia. Zapowiada się jeszcze lepsza zabawa i większa liczba uczestników. Będą też gwiazdy.


Z Barcelony do Gdańska, Poznania, Warszawy i Katowic wszyscy wygodnie i szybko dolecieli liniami lotniczymi Wizz Air. Organizatorem wyjazdu było Infoski.pl przedstawiciel ośrodka narciarskiego Grandvalira w Andorze.


Szczegóły na www.infoski.pl


{denvideo http://www.youtube.com/watch?v=gugnp8-ctRU}


 


 


 


 

0 comments: