Linie lotnicze,

Wizz Air otwiera połączenie z Katowic na Wyspy Kanaryjskie

25.4.19 mm 1 Comments


Wizz Air zainaugurował dzisiaj loty na nowej trasie z Katowic na Wyspy Kanaryjskie. Połączenie WIZZ między Katowicami a Fuertaventurą będzie odbywać się raz w tygodniu w czwartki. Bilety są dostępne w sprzedaży na wizzair.com.


Fuertaventura to wyspa na Oceanie Atlantyckim, słynna z pięknych, piaszczystych plaż, krajobrazów oraz ciepłego klimatu przez cały rok, a także mekka surferów i miłośników sportów wodnych. Poza Fuerteventurą z lotniska w Pyrzowicach polecimy między innymi do: Alghero, Burgas, Castellón, Lizbony, Malagi, Podgoricy, Porto, Santander, Splitu czy na Teneryfę. W 2018 roku na trasach z i do Pyrzowic Wizz Air przewiózł 2,13 mln podróżnych. Obecnie z Katowic Wizz Air oferuje 41 tras do 19 krajów.

linie lotnicze, Wizz Air  Wyspy Kanaryjskie, Wizz Air Fuertaventura, Wizz air Hiszpania,
Wizz Air otwiera połączenie z Katowic na Wyspy Kanaryjskie

 Fuerteventura jest jedną z czterech, nowych tras w tegorocznej letniej siatce połączeń Wizz Air z Katowice Airport. Już w czerwcu przewoźnik uruchomi połączenia do Santander i Castellón w Hiszpanii, a we wrześniu do Ålesund w Norwegii.

- Z ogromną radością uruchamiamy dziś wyjątkową trasę z Katowic na Wyspy Kanaryjskie. Zarówno inaugurowana dziś Fuertaventura, jak i Teneryfa są niezwykle atrakcyjnymi kierunkami. Swoją popularność zawdzięczają łagodnemu przez cały rok klimatowi oraz ośrodkom wczasowym przyjaznym rodzinom. Wraz z ogłoszonymi ostatnio połączeniami do Castellón i Santander, nasi pasażerowie podróżujący z Katowic mają szeroki wybór miejsc, do których mogą wybrać się na niezapomniane wakacje. Bilety na nowe połączenia na Wyspy Kanaryjskie dostępne są już w sprzedaży na wizzair.com. Nasza polska załoga* serdecznie zaprasza Państwa na pokład! - powiedział András Radó, manager ds. komunikacji w Wizz Air.


1 komentarz:

  1. 44 yr old Senior Editor Ira McGeever, hailing from Smith-Ennismore-Lakefield enjoys watching movies like "Craigslist Killer, The " and Computer programming. Took a trip to Medina of Fez and drives a LS. wazne zrodlo

    OdpowiedzUsuń