Izrael,

Wizz Air lata z Lublina do Tel Awiwu

22.6.17 mm 0 Comments

Wizz Air rozpoczęła  loty na nowej trasie ze swojej bazy w Lublinie do Tel Awiwu w Izraelu. Najnowsze połączenie WIZZ odbywa się dwa razy w tygodniu, w poniedziałki i w piątki, idealnie nadając się na wyjazdy weekendowe. Ceny rozpoczynają się już od 89 zł*.

WIZZ

Tel Awiw to nowoczesne, kosmopolityczne, tętniące życiem miasto. Jest doskonałym miejscem do wypoczynku przez cały rok. Turyści doceniają wyborną kuchnię i wyjątkowy smak kawy. Miasto zaskakuje fascynującymi krajobrazami, licznymi galeriami sztuki, eleganckimi butikami i pięknymi plażami.
Od pierwszego lotu Wizz Air w 2012 roku, linia sukcesywnie rozwija swoją ofertę z Lublina, która obecnie składa się z ośmiu niskokosztowych tras do sześciu krajów. W 2016 roku Wizz Air przewiózł ponad 280 000 pasażerów na trasach z i do Lublina wspierając jednocześnie ponad 200 etatów w regionie w branżach pośrednio związanych ze swoją działalnością**. W ofercie sprzedaży Wizz Air w 2017 roku znajduje się ponad 346 000 miejsc na trasach w lubelskiej siatce połączeń, co stanowi wzrost o 12% w porównaniu do poprzedniego roku.
Wraz z nową destynacją, Wizz Air oferuje aktualnie w sumie 150 tras z 8 polskich lotnisk.

NAJNOWSZA TRASA WIZZ AIR Z LUBLINA:

Kierunek: Tel Awiw
Dni: poniedziałek, piątek
Data rozpoczęcia: 19 czerwca
Ceny od: 89 zł*
Bilety są dostępne w sprzedaży na wizzair.com

- Po niedawnym otwarciu połączenia do Liverpoolu, z radością uruchamiamy kolejną długo oczekiwaną trasę z naszej lubelskiej bazy. Niskokosztowe połączenie WIZZ z Lublina do Tel Awiwu pozwoli naszym pasażerom poznać uroki tego tętniącego życiem miasta, znanego z bogatego dziedzictwa kulturowego, znakomitej kuchni i niezliczonej ilości klubów nocnych. Z ogromnym zaangażowaniem działamy na rzecz naszych klientów w regionie lubelskim i mamy nadzieję na dalszą owocną współpracę z Portem Lotniczym w Lublinie. Nasza polska załoga serdecznie zaprasza Państwa na pokład! - powiedział Gabor Vasarhelyi, manager ds. komunikacji korporacyjnej w Wizz Air.


*  bilet w jedną stronę z podatkami i opłatami obowiązkowymi


0 comments: