Białystok,

LOT: dzięki usłudze Bus&Fly do ponad 40 miast na całym świecie "polecisz" z Białegostoku, Kielc, Radomia, Lublina i Łodzi

7.7.15 mm 0 Comments

Już od 1 sierpnia będzie można "polecieć" LOT-em z Białegostoku, Kielc, Radomia, Lublina i Łodzi do ponad 40 miast na całym świecie. LOT jako pierwsza linia lotnicza w Polsce uruchamia specjalne linie autokarowe, które połączą centra pięciu miast z warszawskim lotniskiem, tak, by pasażerowie mogli komfortowo dotrzeć na rejsy europejskie i atlantyckie. Cała podróż odbywa się z jednym biletem w dłoni.

Bilety są już dostępne na stronie lot.com, poprzez aplikację mobilną oraz we wszystkich innych kanałach sprzedaży. LOT stał się tym samym pierwszy przewoźnikiem w Polsce oferującym tego typu usługę.
- Wprowadzamy nowoczesną i pierwszą na polskim rynku ofertę tak zwanego trasnportu intermodalnego, dzięki której pasażer z jednym biletem w dłoni może korzystać z różnych środków transportu. Każdy, kto kupi u nas bilet w usłudze Bus&Fly, będzie traktowany jako nasz pełnoprawny pasażer od samego początku do samego końca swojej podróży – mówi Sebastian Mikosz, prezes LOT-u. – Jeden bilet to zawsze oszczędność czasu i dużo większy komfort. Tym bardziej cieszę się, że możemy zaproponować pasażerom z Białegostoku, Lublina, Łodzi, Kielc i Radomia codzienne połączenia do ponad 40 destynacji na świecie. A to dopiero początek. W najbliższym czasie rozwiniemy tę usługę o kolejne miasta i być może kolejne środki transportu – dodaje.

Oferta Bus&Fly dotyczy wszystkich połączeń z siatki LOT-u. To oznacza, że pasażerowie rozpoczynający swoją podróż w jednym z pięciu polskich miast, mogą dotrzeć do ponad 40 destynacji, w tym na przykład klienci z Białegostoku i Lublina z krótką przesiadką mogą w ten sposób polecieć do Nowego Jorku, Chicago, Londynu, Frankfurtu, Madrytu, Brukseli czy Paryża.

Pasażerowie na każdym odcinku podróży mogą skorzystać z dokładnie takiego samego limitu bagażu, jaki obowiązuje na połączeniach lotniczych. Ze względu na pojemność autobusu, ograniczona będzie możliwość przewożenia jedynie niektórych bagaży wielkogabarytowych i niestandardowych, takich jak narty czy deski surfingowe. Rodzice podróżujący z dziećmi natomiast bez problemu zabiorą ze sobą wózek dziecięcy.

Na wszystkich trasach obsługiwanych przez autobusy pasażerowie otrzymają bezpłatny dostęp do WiFi oraz magazynu pokładowego LOT-u Kaleidoscope.

Partnerem usługi jest BP Tours. Busy oznaczone logo LOT-u będą kursowały z centralnych punktów miast od 1 sierpnia z częstotliwością:

Białystok - przystanek Biacomex – 1 kurs dziennie (czas podróży 3godz. 30min.)

Kielce - przystanek ul. Żelazna 18, Świętokrzyskie Zrzeszenie Transportu i Usług – 1 kurs dziennie (czas podróży 3godz. 15min.)

Lublin - przystanek Al. Tysiąclecia 6, Dworzec Główny PKS – 1 kurs dziennie (czas podróży 3godz. 10min.)

Łódź - przystanek Dworzec Łódź Kaliska – 6 kursów dziennie (czas podróży 1godz. 45min.)

Radom - przystanek dworzec PKP ul. Beliny Prażmowskiego – 1 kurs dziennie (czas podróży 1godz. 40min.)

Z warszawskiego hubu korzysta coraz więcej pasażerów LOT-u, zarówno z Polski jak i całej Europy Środkowo-Wschodniej. LOT już zbudował unikalną ofertę, która jest najlepszą alternatywą dla dużych i zatłoczonych hubów w Europie. Na Lotnisku Chopina przesiadki są wygodne, łatwe i maksymalnie krótkie dzięki jednemu z najkrótszych tak zwanych "minimum connecting time", który w warszawskim porcie wynosi jedynie 30 minut.

Pełen rozkład połączeń z nowych miast i ceny są dostępne na lot.com oraz pod linkiem poniżej.


0 comments: