konkurs,

Konkurs Qtravel.pl – Tylko Pozytywna Energia

13.7.15 mm 0 Comments

Radość i uśmiech, adrenalina i endorfiny, poprawa kondycji i nowa energia witalna, a do tego konkursowe Power Banki, bony wakacyjne o nominałach jednego i dwóch tysięcy złotych oraz nagroda główna w postacie bonu na 4-osobowe wakacje 2016! To wszystko jest do wygrania w startującym właśnie konkursie wakacyjnym Qtravel.pl – Tylko Pozytywna Energia. Organizatorem letniej akcji z pulą nagrów wartości 15 tys. zł jest kontekstowa wyszukiwarka ofert turystycznych Qtravel.pl.
Nie da się zaprzeczyć, że w ostatnich latach Polska uległa modzie na zdrowy i aktywny tryb życia. Pokochaliśmy nie tylko zdrowsze odżywanie się, ale także wszelkie formy ruchu i sportu. Najczęściej po prostu biegamy. Według marcowych badań Instytutu Badań Rynkowych i Społecznych przeprowadzonych wspólnie z Polskim Związkiem Lekkiej Atletyki co trzeci Polak uprawa w miarę systematycznie jakąkolwiek aktywność ruchową. Kwietniowe badania wykazały, że z tej grupy 22 proc. badanych biega. Wyznacznikiem ogarniającej nas mody jest chociażby liczba krajowych maratonów i uczestniczących w niej amatorskich biegaczy.

Wakacje to bez wątpienia najlepszy czas, aby naładować swoje witalne baterie. Energii dodaje nam słonce, ciepło, radość, uśmiech, zabawa, doskonałe samopoczucie. Nie mniej ważny jest świadomy i dobrze zorganizowany ruch i wysiłek fizyczny.

- Postanowiliśmy wpisać się w panującą sportową modę i zadbać o wizerunek polskiego turysty – wyjaśnia ideę akcji Agnieszka Kukałowicz, dyrektor zarządzający w Qtravel.pl – Coraz częściej na co dzień biegamy, pływamy, jeździmy rowerem, na rolkach, uprawiamy fitness, triathlon czy pasjonujemy się innymi dyscyplinami. Tylko w naszym firmowym zespole mamy futbolistę amerykańskiego, biegaczy, piłkarkę ręczną, sędziego tej samej dyscypliny, pasjonatów dwóch kółek czy paraglidingu. Nasza akacja w założeniu doskonale wpisuje się w ten aktywny nurt. Chcemy pokazać, że Polak na wakacjach jest świadomym Europejczykiem wykorzystującym czas relaksu nie tylko na plażowanie czy okupowanie barowego formatu AllInlusive, ale także zadbania o swoją kondycję, a przede wszystkim o dobre samopoczucie i pozytywną energię.

Zabawa jaką na tegoroczne wakacje przygotował Qtravel.pl jest lekka, łatwa, przyjemna i powinna dostarczyć dużo radości i śmiechu.

- Wystarczy przy pomocy dwóch serwisów społecznościowych Facebook (konkursowa aplikacja) i Instagram (tag: #TylkoPozytywnaEnergia i @Qtravel.pl) dołączyć do naszej zabawy i przesłać/udostępnić nam zdjęcia, na których zaprezentujemy jakąkolwiek wakacyjną aktywność – wyjaśnia zasady konkursu Katarzyna Kant, Content Manager w Qtravel.pl – Nie oczekujemy cudów wpisanych na listę sportów ekstremalnych, chociaż takie też będą mile widziane. Ale wakacyjne skoki na trampolinie basenowej, rowerowe wycieczki, pływanie na desce, aqua fitness, poranny jogging, udział w aktywnych animacjach hotelowych, latanie na spadochronie za motorówką też świetnie zdadzą tu egzamin.

Napływające do FB i Instagram zdjęcia poddawane będą bieżącemu głosowaniu społecznościowemu, a liczba dodawanych polubień będzie ważnym wskaźnikiem dla konkursowego Jury.
Konkurs rozpoczął się 8 lipca i trwać będzie do końca września. Co tydzień do wygrania są fantastyczne konkursowe gadżety w postaci markowych Power Banków z ogromną pojemnością dodatkowej energii. Co miesiąc wybrany zostanie zwycięzca etapowy, który otrzyma bon o wartości 1 tys. zł na wakacje w sezonie 2016. Po trzech miesiącach akcji wybierany zostanie zwycięzca główny, który otrzyma bon wakacyjny na wakacje 2016 dla 4 osób o wartości aż 8 tys. zł. Premiowane zostaną także kolejne miejsca. 2-gie i 3-cie to bony, sukcesywnie, po 2 i 1 tys. zł.

Już teraz funkcjonuje specjalna strona konkursowa, na której znaleźć można wszelkie informacje dotyczące samego konkursu, jego regulamin, przejścia do aplikacji zdjęciowych, opisy nagród oraz fotograficzne inspiracje Aktywnego Qtravel Team'u. Co prawda firmowa ekipa – zgodnie z regulaminem - nie może wziąć udziału w konkursie, ale z własnej chęci i potrzeby przyłączyła się nieco pobocznie do zabawy z konkursowiczami.

Akcja Qtravel.pl – Tylko Pozytywna Energia ma charakter otwarty i przystąpić do niego może każdy, niezależnie gdzie kupił swoje wakacje. Klienci Qtravel.pl dostaną jednak od firmy już na starcie zastrzyk pozytywnej energii - wyjątkowy markowy Power Bank

- Ten doskonale wpisujący się w wakacyjny wypoczynek gadżet nie pozwoli zapomnieć naszym klientom o idei trwającego konkursu, ale także w praktyczny sposób pomoże na plaży, nad basenem, podczas wycieczki fakultatywnej, wieczornych eskapad, doładować aparat, smartfon, tablet, kamerę czy inne wyposażone w ­obiektyw sprzęty, aby uchwycić tematyczną aktywność – dopowiada Michał Laskowski, dyrektor sprzedaży w Qtravel.pl.

Wartość nagród w konkursie wynosi 15 tys. zł. Całość kosztów związanych z jego organizacją, przeprowadzeniem i nagrodami pokrywa organizator.


O Qtravel.pl

Qtravel.pl, serwis założony w 2010 roku w Gdańsku, to kontekstowa wyszukiwarka wycieczek znajdujących się w ofercie polskich organizatorów. Wyszukiwarka łączy w sobie prostotę użytkowania ze skutecznym działaniem. Tradycyjny, skomplikowany formularz wyszukiwania wycieczki, zastępuje jedno pole wyszukiwania, w które użytkownik wpisuje frazę najlepiej opisująca poszukiwany rodzaj wypoczynku. Qtravel.pl jako jedyny polski serwis pozwala wyszukiwać oferty w sposób kontekstowy. Qtravel.pl dostarcza także mechanizm API umożliwiający szybkie zaimplementowanie wyszukiwarki w dowolnym serwisie www.

0 comments: