hotel,

Hotel SPA Dr Irena Eris Polanica Zdrój przyjmuje gości

15.12.14 Anonimowy 0 Comments

Już tegoroczne święta Bożego Narodzenia i Sylwestra będą mogli spędzić pierwsi goście w nowym Hotelu SPA Dr Irena Eris, położonym nieopodal Parku Zdrojowego uroczego kurortu - Polanicy-Zdroju.


Hotel Irena Eris Polanica 5713 Hotel Irena Eris Polanica 6333 Hotel Irena Eris Polanica 6461 Hotel Irena Eris Polanica Hotel Irena Eris Polanica6076

W jednym z najpiękniejszych kurortów, słynących nie tylko ze zdrowotnych właściwości wód mineralnych, ale i z największej liczby dni słonecznych otworzył się trzeci Hotel SPA Dr Irena Eris Polanica Zdrój. Ten luksusowy, pięciogwiazdkowy hotel przygotował 85 pokoi i apartamentów, restaurację, kawiarnię i klub, których wnętrza odwołują się do ponadczasowego stylu art déco. Na gości czeka wiele atrakcji, m.in. nowoczesne Centrum SPA z dwoma basenami, kompleksem saun (fińską, infrared, sanarium i łaźnią rzymską), wannami jacuzzi, w tym również na tarasie zewnętrznym, górskim strumieniem, studnią chłodzącą. Relaks w spa umilą wspaniałe widoki z okien na przyrodę okalającego hotel Parku Leśnego. Osoby dbające o sylwetkę będą mogły korzystać ze studia cardio, sali fitness oraz kortu do squash'a. Sercem hotelu jest Kosmetyczny Instytut Dr Irena Eris z szeroką gamą firmowych zabiegów pielęgnacyjnych na twarz i ciało, zabiegów odmładzających z zastosowaniem nowoczesnego sprzętu kosmetologicznego,  masaży - od klasycznych po orientalne, kuracji spa oraz zabiegów  medycyny estetycznej. Restauracja Art Déco serwuje à la carte dania kuchni polskiej, z dużym wpływem lokalnych specjałów, ale i międzynarodowej. W hotelu znajdą dla siebie propozycję również goście biznesowych, dwie sale konferencyjne wyposażone w nowoczesny sprzęt multimedialny.

więcej informacji: DrIrenaErisSpa.com

0 komentarze: