Polski Bus: 7 bezpośrednich połączeń pomiędzy Warszawą i Wrocławiem

24.3.14 Anonimowy 0 Comments

PolskiBus.com ogłasza uruchomienie 7 bezpośrednich połączeń pomiędzy Warszawą i Wrocławiem. Od 3 kwietnia w ramach linii P4 pasażerowie będą mogli wybierać spośród aż 22 połączeń, w tym 7 bezpośrednio łączących Warszawę ze stolicą Dolnego Śląska. Oferowane przez PolskiBus.com kursy non stop bardzo ułatwią pasażerom wygodne przemieszczanie się pomiędzy tymi dwoma miastami. Czas bezpośredniego przejazdu pomiędzy Warszawą a Wrocławiem będzie wynosił jedynie 5 godzin.Od 3 kwietnia łączna liczba kursów realizowanych w ramach linii P4 wzrośnie z 15 do 22 połączeń dziennie, co z pewnością pozwoli pasażerom na elastyczne planowanie podróży. 7 nowych, dodatkowych kursów non stop, które poszerzą dotychczasowy rozkład jazdy będą realizowane pomiędzy stolicą a stolicą Dolnego Śląska, bez przystanku w Łodzi.


- Linia P4 między Warszawą a Wrocławiem należy do jednych z najpopularniejszych tras w siatce połączeń PolskiBus.com. Zauważając ogromne zainteresowanie pasażerów tym kierunkiem, wprowadziliśmy na tej trasie bezpośrednie połączenia. Dzięki nowym rozwiązaniom nasi pasażerowie otrzymują możliwość elastycznego planowania swoich podróży. Wierzymy, że dodatkowe połączenia ułatwią w znacznym stopniu płynne przemieszczenie się pomiędzy tymi dwoma lokalizacjami, szczególnie popularnymi wśród studentów, turystów czy też osób udających się na spotkania biznesowe - komentuje Piotr Bezulski, Dyrektor Zarządzający PolskiBus.com.


Nowe bezpośrednie kursy PolskiBus.com z Warszawy do Wrocławia realizowane są z przystanku Metro Młociny o godzinach: 04:00, 06:30, 10:00, 12:30, 16:30, 18:30, 20:30. Autokary PolskiBus.com
odjeżdżają z Wrocławia w kierunku Warszawy z Dworca Polbus-PKS przy ul. Suchej 1-11 codziennie o godzinach: 04:00, 06:30, 11:00, 12:30, 16:35, 18:30, 20:00. Pełny rozkład jazdy dostępny jest na stronie internetowej www.polskibus.com.


Pasażerowie PolskiBus.com podróżują na pokładach komfortowych autokarów Van Hool Astromega, wyposażonych w uchylne, skórzane fotele, bezpłatne Wi-Fi, klimatyzację i toaletę. Dodatkowo każdy pasażer otrzymuje bezpłatny poczęstunek: ciepłe i zimne napoje, słodkie bułeczki/rogaliki, ciasteczka oraz wodę. Ceny biletów zaczynają się już od 1zł + 1zł opłaty za rezerwację.

0 komentarze: