Air France,

Przeloty do Azji za mniej niż 2 tys. zł! Malezja, Singapur i Japonia w wyjątkowo atrakcyjnych cenach tylko przez 3 najbliższe dni!

9.1.14 Anonimowy 0 Comments

Air France i KLM rozpoczynają nowy rok niezwykłym postanowieniem -€“ co miesiąc nowa superpromocja! W każdym miesiącu, w różnych terminach, każda z linii będzie organizować kilkudniowe akcje sprzedażowe biletów lotniczych. Upusty będą sięgały nawet 40 proc.! Pierwsza odsłona objęła trzy egzotyczne miasta w Azji. Od dziś do 11 stycznia br. przeloty KLM do Kuala Lumpur, Singapuru i Osaki można kupić w cenie już od 1999 zł. A to dopiero przedsmak niespodzianek zaplanowanych na 2014 rok!W związku z noworocznym postanowieniem Air France i KLM warto śledzić zapowiedzi najnowszych ofert pojawiające się już z trzydniowym wyprzedzeniem na facebookowych profilach linii. Promocje będą trwały od 3 do 6 dni, a obniżki sięgną nawet 40 proc. w porównaniu do standardowych cen biletów lotniczych. Na liście wytypowanych miast znajdzie się wiele egzotycznych i wyczekiwanych kierunków. Aby nie przegapić akcji i upolować bilet w promocyjnej cenie warto śledzić zapowiedzi na Facebooku. Wszystkie oferty dostępne są również na bieżąco na stronach www.airfrance.pl oraz www.klm.pl.

- Oferujemy w Azji bogatą siatkę połączeń lotniczych, dlatego właśnie tę część świata wybraliśmy w styczniowej ofercie specjalnej. Nasze samoloty w regionie Azji i Pacyfiku latają aż do 25 miast. Tylko w Chinach oferujemy 8 destynacji. Do tego 3 miasta w Japonii, po 2 w Indonezji i Wietnamie. Na trasach azjatyckich oferujemy także orientalne posiłki w ramach bezpłatnego serwisu pokładowego, aby będąc jeszcze w podróży już poczuć smak Azji. Teraz, dzięki bardzo atrakcyjnym cenom promocyjnym, jeszcze więcej ciekawych świata Polaków będzie miało okazję ją odwiedzić - powiedziała Chloe Marchand, Dyrektor Generalna Air France KLM w Polsce. - Spośród trzech proponowanych miast najlepiej znam Singapur. Przed przyjazdem do Polski przez kilka ostatnich lat byłam dyrektorem handlowym Air France KLM w regionie SIAN i wraz z całą rodziną mieszkaliśmy w tym, jednym z najmniejszych państw na świecie. Singapur jest upalny przez cały rok. Mimo niewielkich rozmiarów oferuje wiele atrakcji turystycznych jak np. Chinatown czy Ogrody Botaniczne. Jest też doskonałą bazą wypadową do wszystkich zakątków Azji stanowiąc jeden z największych lotniczych węzłów komunikacyjnych na świecie.
Promocyjne bilety lotnicze rezerwować można na stronach przewoźników:


  • www.airfrance.pl i www.klm.pl

  • pod numerami telefonów: +48 (22) 55 66 400; +48 (22)  55 66 444 

  • w biurach podróży na terenie całego kraju

0 komentarze: