POLECAMY

02.11.2015

Qatar Airways: wyjątkowa promocja do ponad 150 miast na całym świecie. Zniżki nawet do 40 proc.

Zacznij realizować swoje marzenia jest hasłem przewodnim najnowszej globalnej promocji Qatar Airways. Przewoźnik oferuje atrakcyjne ceny na podróże w przyszłym roku. Pasażerowie mają szansę zaplanować swoje wymarzone wakacje z wyprzedzeniem i skorzystać ze zniżkowych cen.


Dzięki dynamicznie rozwijającej się siatce połączeń Qatar Airways, pasażerowie planując swój wyjazd będą mogli wybrać spośród ponad 150 kierunków na całym świecie.

Klienci dokonujący rezerwacji w okresie promocyjnym zaoszczędzą nawet do 40% na podróże w klasie ekonomicznej oraz biznes do miast w Europie, na Bliskim Wschodzie, w Afryce, w Azji i Pacyfiku oraz Ameryce Północnej i Południowej.

Oferta promocyjna potrwa przez 5 dni, począwszy od 2 do 6 listopada 2015 i dotyczy podróży w okresie od 15 styczna do 30 czerwca 2016. Pasażerowie mogą dokonać zakupu biletu na stronie internetowej qatarairways.com/pl lub odwiedzić agentów przewoźnika.

 - Globalna promocja Qatar Airways to idealna okazja, aby zaplanować wspólne wakacje z rodziną i odkrywać interesujące miejsca. W Qatar Airways staramy się inspirować oraz zachęcać naszych pasażerów do podróży w nowe kierunki. Nasz nagradzany serwis oraz zaawansowany system rozrywki pokładowej w połączeniu ze słynną gościnnością sprawia, że pasażerowie mogą zawsze podróżować w luksusowych warunkach - powiedział Grisha Jenkov, Country Manager Qatar Airways.

W przeciągu zaledwie 18 lat od rozpoczęcia operacji, Qatar Airways intensywnie rozwinęły swoją działalność. Obecnie linia lotnicza posiada flotę 166 samolotów latających do 152 miast w Europie, na Bliskim Wschodzie, w Afryce, w regionie Azji i Pacyfiku, w Ameryce Północnej oraz Ameryce Południowej.

W tym roku, linia lotnicza rozpoczęła loty do Amsterdamu, Zanzibaru, Sijalkotu, Fajsalabadu, Multanu oraz Abhy. Przed końcem roku ruszą rejsy do Durbanu w RPA oraz Nagpuru w Indiach. W 2016 roku, Qatar Airways otwiera kolejne kierunki: w Ameryce Północnej - Los Angeles, Boston, Atlanta, w Australii – Sydney oraz Adelajde, w Wielkiej Brytani -€“ Birmingham oraz Ras Al Khaimah w Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

* Podczas dokonywania rezerwacji należy sprawdzić warunki promocji .Prześlij komentarz

 
Back To Top