POLECAMY

13.04.2015

Qatar Airways: 25 proc. zniżki na połączeniach do Azji, Afryki i Australii w klasie ekonomicznej biznes

W ramach najnowszej kampanii pomocyjnej „Świat Niesamowitych Cen”, polscy pasażerowie Qatar Airways mogę spodziewać się do 25% oszczędności na połączeniach do Azji, Afryki i Australii.

Okres sprzedaży biletów promocyjnych potrwa od 13 do 19 kwietnia 2015 r. i dotyczy zarówno przelotów w klasie ekonomicznej, jak i biznes. Ceny promocyjne oferowane są na podróże powrotne, które muszą zakończyć się do 10 grudnia 2015 r.
Klienci pragnący dokonać zakupu mogą skorzystać ze strony internetowej qatarairways.com/globalsale lub odwiedzić biura agentów. Siedmiodniowa promocja zaczyna się od 13 kwietnia, jednak informujemy że ilość miejsc w ramach oferty specjalnej jest ograniczona. Zachęcamy pasażerów do dokonania wcześniejszych rezerwacji.

- Cieszymy się, że możemy ogłosić promocję „Świat Niesamowitych Cen” i zaoferować naszym drogim klientom możliwość przelotu za niższą cenę do wybranych przez siebie kierunków. Pasażerowie decydujący się na lot z Qatar Airways mogą cieszyć się z naszego pięciogwiazdkowego produktu pokładowego oraz usług. Ponadto podróżni mają do wyboru liczne bezpośrednie połączenia do wielu kluczowych destynacji na świecie, jakie oferuje supernowoczesne lotnisko Hamad International Airport” - powiedział Prezes Zarządu Qatar Airways Group, jego Ekscelencja Pan Akbar Al Baker.

Qatar Airways jest jedną z najszybciej rozwijających się linii lotniczych na świecie. W ciągu jedynie 18 lat swojej działalności, przewoźnik osiągnął szybki wzrost i wypracowaną pozycję na rynku. Obecnie Qatar Airways posiada nowoczesną flotę 151 samolotów latających do 145 kluczowych kierunków biznesowych oraz turystycznych na Bliskim Wschodzie, Azji, Afryce, Ameryce Północnej oraz Południowej.

Prześlij komentarz

 
Back To Top