Wizz Air i Raiffeisen Polbank uruchamiają wspólny program partnerski W Polsce

15.9.14 Anonimowy 0 Comments

Wizz Air oraz Raiffeisen Polbank, jeden z liderów polskiego sektora bankowego, uruchamiają wspólnie program partnerski, oferując klientom karty kredytowe
i debetowe, dzięki którym zakupy i latanie staną się jeszcze przyjemniejszym doświadczeniem.

 

Program partnerski zapewnia klientom Wizz Air korzystanie z niższych taryf – każda transakcja dokonana kartą kredytową Wizz Air MasterCard dolicza punkty do konta WIZZ należącego do klienta.

Za każde 5 złotych wydane kartą kredytową Wizz Air MasterCard klienci otrzymują 1 punkt lojalnościowy na konto WIZZ. Dodatkowe punkty zbierać można również przy transakcjach dokonywanych na stronie wizzair.com, gdzie każde 5 złotych jest „warte” aż 2 punkty. Zebranymi punktami na koncie WIZZ można płacić za dowolnie wybrane loty i usługi Wizz Air w stosunku 10 pkt = 1 zł. Ponadto posiadacze karty kredytowej otrzymują darmowe członkostwo w klubie Wizz Discount Club, co standardowo kosztuje 139 złotych, a także 500 punktów powitalnych o wartości 50 złotych za pierwszą transakcję wykonaną w ciągu sześciu miesięcy od otrzymania karty. Wnioski o Wizz Air MasterCard można składać w 340 oddziałach banku, w centrum telefonicznym oraz przez Internet. W ramach trwającej obecnie promocji korzystanie z karty przez pierwszy rok jest bezpłatne (regularna opłata roczna wynosi 79 złotych, której również nie trzeba będzie ponosić, jeśli w ciągu roku średniomiesięczne płatności kartą wyniosą co najmniej 1000 zł).

Wspólna oferta Raiffeisen Polbank i Wizz Air obejmuje również korzyści w ramach karty debetowej MasterCard Debit Wizz Air, która może być wydana do dowolnego konta osobistego Banku. Jej posiadacze otrzymają 12-miesięczne, darmowe członkostwo w klubie Wizz Discount Club, dzięki któremu będą mogli korzystać z licznych promocji i niższych taryf przy zakupie lotów i usług Wizz Air.

György Abrán, Dyrektor ds. Sprzedaży w Wizz Air, powiedział:

- Karta kredytowa Wizz Air MasterCard łączy radość zakupów z radością podróżowania i daje jeszcze więcej korzyści milionom pasażerów Wizz Air z Polski. Transakcje dokonane nową kartą kredytową są premiowane i przekładają się na doliczanie do konta WIZZ środków pieniężnych. Jestem bardzo zadowolony z powstania programu partnerskiego, uruchomionego we współpracy z jednym z największych banków w Polsce, Raiffeisen Polbank. Dzięki niemu, mamy nadzieję dotrzeć do jeszcze większej liczby klientów, przedstawiając im tę fantastyczną ofertę.

Piotr Czarnecki, Prezes Zarządu Raiffeisen Polbank, powiedział:

- Bardzo cieszymy się z nawiązania współpracy z liniami lotniczymi Wizz Air, która będzie w najbliższych latach szeroko rozwijana z korzyścią dla klientów. Wspólnie zbudowaliśmy bardzo atrakcyjną ofertę, która z pewnością zostanie doceniona przez osoby lubiące podróżować samolotami po Europie, w tym setki tysięcy naszych rodaków rozsianych po całym kontynencie. Nasza karta kredytowa Wizz Air MasterCard, oprócz wygody w dokonywaniu zakupów, umożliwia zbieranie punktów, które pozwalają na tańsze latanie. Osoby niezainteresowane produktem kredytowym mogą wystąpić o kartę MasterCard Debit Wizz Air, która także zapewnia zniżki przy korzystaniu z atrakcji oferowanych przez Wizz Air. Uczestnictwo w naszym programie dobrze charakteryzuje hasło promocyjne <<Najsprytniejsi latają najtaniej>>.

0 komentarze: