Marriott: 24h Wyzwanie Rowerowe „BONANZA”

15.9.14 Anonimowy 0 Comments

12 września ruszyła międzynarodowa inicjatywa charytatywna sieci Marriott – 24 godzinne wyzwanie rowerowe „Bonanza”. Przez kolejne 8 dni szczęściu rowerzystów odwiedzi 65 hoteli na terenie Wielkiej Brytanii. Zebrane w ramach akcji pieniądze zostaną przeznaczone fundacji Prince`s Trust. Hotel Warsaw Marriott wspólnie z innymi hotelami Marriott w całej Europie zdecydował się włączyć do inicjatywy i organizuje 24 godzinny maraton rowerowy. 

STUDIO PC 149

 

Zebrane pieniądze hotel przeznaczy na budowę placu zabaw dla dzieci z SOS Wioski Dziecięce z Karlino.
- To kontynuacja naszej długoletniej współpracy z organizacją SOS Wioski Dziecięce. Ostania inicjatywa naszego hotelu oraz SOS WD „You Eat We Give” pozwoliła nam zebrać ponad 8 000 zł, które zostały przeznaczone na wyposażenie boiska dla dzieci. Obecnie dzieci marzą o nowym placu zabaw. Trzeba im odrobinę pomóc  – Iwona Mitros, Specialista ds. PR & Marketingu.
Aby włączyć się do akcji wystarczy odwiedzić hotel Marriott 18 września. W samo południe, o godzinie 12.00 wystartują 3 rowery stacjonarne przed hotelem, 2 w lobby hotelowym oraz 2 w restauracji Champions dostarczone przez siłownię Holmes Place.  Wolontariusze z hotelu oraz instruktorzy sportowi będą zachęcać do wzięcia udziału w inicjatywie „Bonanza”. Symboliczna cegiełka to 10 zł. Cel to promocja zdrowego trybu życia i nowy plac zabaw dla dzieci z Karlino.

***

O Hotelu Marriott w Warszawie
Hotel Warsaw Marriott jest uznawany za jeden z najbardziej wyjątkowych hoteli w Warszawie. Położony w samym sercu stolicy Polski hotel Warsaw Marriott oferuje łatwy dostęp do wszystkich głównych atrakcji Warszawy. Całości dopełniają 523 pięknie urządzone pokoje, w tym 95 apartamentów, parking na miejscu, SPA oraz elegancka galeria handlowa. Na spotkania biznesowe i towarzystkie hotel oferuje sale konferencyjne o łącznej powierzchni 2600 metrów kwadratowych. Bez względu na to czy goście podróżują w celach biznesowych czy turystycznych, hotel Warsaw Marriott stanowi centrum niezapomnianych wrażeń. Hotel uzyskał wiele nagród za jakość usług takich jak: „Travelers Choice Award 2013” (nagroda przyznawana przez serwis Tripadvisor.com) i "Best Hotel Award 2013" w kategoriach biznes, konferencje i hotele 5-gwiazdkowe w Polsce.

0 komentarze: