Emirates lądują w Oslo

4.9.14 Anonimowy 0 Comments

Linie lotnicze Emirates rozszerzyły swoją skandynawską sieć połączeń rozpoczynając codzienne bezpośrednie loty do Oslo.

emirates dubaj budapeszt  airbus-a330-200

Codzienne połączenie do Oslo, obsługiwane przez Boeinga 777-300ER, będzie pierwszym międzynarodowym połączeniem oferującym pasażerom z Norwegii możliwość lotu w pierwszej klasie.

- Nasza nowe połączenie do Oslo będzie odgrywać ważną rolę w rozwoju dużych przedsiębiorstw norweskich, dzięki zwiększonej liczbie połączeń przez nasz hub w Dubaju – powiedział Thierry Antinori, Wiceprezes i Dyrektor Handlowy Emirates. Wchodzenie na rynki takie jak norweski, które mają obecnie niewystarczającą liczbę połączeń międzynarodowych, było dla nas kluczowym czynnikiem sukcesu w przeszłości i jesteśmy przekonani, że Oslo będzie kolejnym krokiem w dobrym kierunku. Przewidujemy duży popyt na podróże w klasie pierwszej, która jest dostosowana do potrzeb pasażerów lecących służbowo poza Norwegię. Konsekwentnie inwestujemy w ten produkt nieustannie go udoskonalając, a nasze kabiny wyznaczają standardy w branży, zapewniając pasażerom wyjątkowy poziom prywatności oraz luksus dopracowany w najmniejszym detalu - kontynuował Antinori.

Emirates miały solidną pozycję na rynku norweskim jeszcze przed wprowadzeniem codziennych lotów pasażerskich. Oddział cargo linii jest wykorzystywany w transporcie łososia z Norwegii do innych miast obsługiwanych przez Emirates, jakich jak Kopenhaga, Sztokholm, Hamburg, Kolonia i Amsterdam. Transport lotniczy odgrywa istotną rolę w globalnych łańcuchach dostaw w wielu branżach. Emirates SkyCargo zdają sobie sprawę, że dzięki nowej usłudze i 23 tonom ładowności przypadającym na jeden lot, można będzie przetransportować jeszcze więcej najważniejszego towaru eksportowego Norwegii - łososia, należącego do grupy towarów wrażliwych na upływ czasu. Codzienne usługi są szczególnie istotne dla firm wymagających sprawnych działań, które zależą od szybkiej dostawy towarów. W tym tygodniu Emirates rozszerzą swą ofertę w Europie wprowadzając 5 września połączenia do Brukseli. Nastąpi to na krótko przed wprowadzeniem połączeń do Budapesztu 27 października.

 

0 komentarze: