Nowe linie, nowe miasta, nowe autokary. PolskiBus.com rozbudowuje siatkę połączeń.

20.8.14 Anonimowy 1 Comments

PolskiBus.com ogłasza uruchomienie nowych linii i wprowadza do siatki połączeń trzy nowe miasta: Wilno, Szczecin i Gorzów Wielkopolski. Dodatkowo zwiększa częstotliwość kursowania na wielu już istniejących liniach, uwzględniając połączenia Wrocław, Opole, Katowice, Kraków, Rzeszów oddając do dyspozycji pasażerów 20 nowoczesnych autokarów ADL Plaxton „Elite i” na podwoziu Volvo B11R, których całkowita wartość inwestycji wynosi 35 000 000 zł.

ADL Plaxton Elite na podwoziu Volvo B11 R_1 (2)

PolskiBus.com rozwija się dynamicznie. Przez 3 lata przewiózł ponad 8 milionów pasażerów, stworzył 730 nowych miejsc pracy, zwiększył flotę do 132 autokarów, które będą wykonywały ponad 300 kursów dziennie docierając do 22 polskich miast oraz 5 europejskich stolic.

PolskiBus.com wprowadza do swojej sieci  połączeń cztery nowe linie i łączy kolejne miasta:

 • Warszawa - Wilno

 • Szczecin – Berlin

 • Szczecin - Gorzów Wielkopolski -  Poznań – Wrocław

 • Wrocław – Opole - Kraków


Dodatkowo zwiększy się częstotliwość połączeń na istniejących trasach:

 • Wrocław – Kraków: do 33 kursów dziennie

 • Kraków - Rzeszów : do 11 kursów dziennie

 • Warszawa – Białystok: do 8 kursów dziennie.


- Z ogromną radością informujemy o wprowadzeniu nowego ekspresowego połączenia pomiędzy Warszawą a Wilnem, które przyciąga wielu turystów chcących odwiedzić to atrakcyjne miasto. Wiemy, że nasze wygodne autokary, z bezpłatnym dostępem do sieci WiFi oraz profesjonalni kierowcy sprawią, iż podróż do celu będzie przebiegała bezpiecznie i komfortowo. Do tej pory skorzystało z naszej oferty połączeń ponad 8 milionów zadowolonych pasażerów. Ludzie kochają nasze przystępne ceny – mówi Sir Brian Souter, Prezes PolskiBus.com.

PolskiBus.com jako pierwsza firma w Polsce wprowadza 20 nowoczesnych i komfortowych autokarów ADL Plaxton „Elite i”na podwoziu Volvo B11R.Wysokopokładowe, oferujące 75 miejsc siedzących, autokary, są wyposażone w wydajne i przyjazne środowisku silniki Volvo z niską emisją CO2. Wszystkie pojazdy są wyposażone w bezpłatny, bezprzewodowy dostęp do Internetu oraz gniazdka elektryczne pod siedzeniami przystosowane do ładowania laptopów i telefonów komórkowych, mają skórzane, uchylne fotele, trzypunktowe pasy bezpieczeństwa, klimatyzację oraz toaletę. Pojazdy są przygotowane do przewozu osób z ograniczoną możliwością poruszania się czy niepełnosprawnością, dzięki niskiemu pokładowi i dogodnemu wjazdowi dla wózków inwalidzkich.

- Atrakcyjne ceny biletów rozpoczynające się od 1 zł plus 1 zł opłaty rezerwacyjnej będą obowiązywały również na nowych trasach. Już dzisiaj zapraszamy wszystkich miłośników podróży do planowania wyjazdów na stronie www.polskibus.com. Wierzymy, że uda nam się przekonać jeszcze więcej użytkowników samochodów do korzystania z atrakcyjnych cenowo podróży pomiędzy miastami na pokładach naszych komfortowych autokarów – podkreśla Barry Pybis, Dyrektor Generalny PolskiBus.com.

Nowa siatka polaczen PolskiBus.com


Nowe trasy PolskiBus.com:


 Wrocław – Poznań - Gorzów Wielkopolski-Szczecin

 • Nowa trasa P17, 3 kursy dziennie


Kursy będą realizowane od 5 września 2014Rezerwacja biletów od 20 sierpnia
Kraków - Opole-Wrocław

 • Nowa trasa P18, 5 kursów dziennie


Kursy będą realizowane od 1 października 2014Rezerwacja biletów wkrótce
Szczecin - Berlin

 • Nowa linia P19, 6 kursów dziennie


Kursy będą realizowane od 1 października 2014Rezerwacja biletów wkrótce
Warszawa – Wilno (przez Białystok)

 • Nowa trasa w ramach linii P8, 2 kursy dziennie


Kursy będą realizowane od 1 października 2014Rezerwacja biletów wkrótce


Zwiększenie częstotliwości:Wrocław – Kraków, 33 kursy dziennie (co poł godziny)Kraków – Rzeszów, 11 kursów dziennieKursy będą realizowane od 1 października 2014

Rezerwacja biletów wkrótce.
Warszawa-BiałystokTrasa P8, 8 kursów dziennieKursy będą realizowane od 1 października 2014

Rezerwacja biletów wkrótce.

 

1 komentarz: