KONKURS: Spędź cztery dni Vorarlbergu! Wygraj urlop w luksusowym hotelu w Austrii!

10.8.14 Anonimowy 0 Comments

Krajobrazy Vorarlbergu, od Jeziora Bodeńskiego po góry, zachwycają urodą i bogactwem. Tutaj, gdzie odległości są przyjemnie krótkie, można bez trudu odbyć odkrywczą wyprawę, a nowe doświadczenia przynoszą wielką satysfakcję. Weź udział w KONKURSIE i zdobądź dwuosobowy voucher na pobyt i zwiedzanie tego regionu Austrii!


Piękny Vorarlberg Las Bregencki, Fot. Franz Oberhauser © Vorarlberg Tourismus.JPG.2548994Leżący na zachodnim krańcu Austrii (w sąsiedztwie Niemiec, Szwajcarii i Liechtensteinu) Vorarlberg, jest wciąż mało odkrytym przez Polaków regionem. A szkoda. Mimo swej niewielkiej powierzchni, to kraina jak z bajki.

Miłośnikom dwóch kółek i wodnych kąpieli polecamy wyprawę brzegiem Jeziora Bodeńskiego. Niezapomniane wrażenia zapewniają także rejsy po samym jeziorze. Wiele miejscowości oferuje specjalne programy dla aktywnych miłośników gór. Paleta sportowych możliwości jest bardzo szeroka – sięga od wycieczek z przewodnikiem i pieszych wypraw w góry, przez wyzwania dla ambitnych miłośników rowerowego szaleństwa. Miłośnicy dobrej kuchni połączą wędrówkę z kilkudaniowym menu, serwowanym w różnych miejscach. Ruch na łonie natury doda energii każdemu wczasowiczowi. Odprężenie i dobrą zabawę gwarantują kąpieliska nad jeziorami i otwarte baseny.

Vorarlberg Austria Jezioro Bodeńskie. Fot Klaus Ender Vorarlberg Tourismus..jpg.2533901Wycieczki po okolicach Jeziora Bodeńskiego, a także piesze i rowerowe wyprawy w góry to gwarancja niezapomnianych wrażeń.

 

 

 

plOdkryj nieznane!
Weź udział w naszym KONKURSIE!


 

By wygrać pobyt w Tyrolu, wystarczy polubić na Facebooku profil PojechaneWakacje.pl oraz odpowiedzieć na poniższe pytania:

  1. W którym roku została wystawiona „Pasażerka” Weinberga na Festiwalu w Bregencji?

  2. Wymień sześć regionów, z których składa się Vorarlberg.

  3. Napisz z czego słynie Vorarlberg.


Odpowiedzi na pytania szukajcie na stronie PojechaneWakacje.pl oraz austria.info

Najciekawsza odpowiedź zostanie nagrodzona voucherem na 3 noce w hotelu w Vorarlbergu ze śniadaniem
w hotelu**** dla dwóch osób w pokoju dwuosobowym.

  • Voucher można wykorzystać do 31.10.2014

  • Voucher nie obejmuje dojazdu.

  • Szczegółowe informacje o hotelu przekażemy osobie, która wygra konkurs.


Na odpowiedzi czekamy pod adresem: redakcja@pojechanewakacje.pl

Biorąc udział w konkursie akceptujesz Regulamin Konkursu.

 

 

0 komentarze: