film,

Wizz Air: 10 filmów nagranych przez przewoźnika poświęconych niezwykłym kierunkom

16.7.14 Anonimowy 0 Comments

Wizz Air opublikuje latem dziesięć krótkich filmów o tematyce podróżniczej, promujących atrakcyjne kierunki spośród siatki 98 oferowanych połączeń. W produkcję nagrań zaangażowani zostali najbardziej znani członkowie załogi węgierskiej linii, Ambasadorzy Wizz Air. Dzięki nim widzowie zapoznają się z atrakcjami turystycznymi wybranych miast oraz uzyskają praktyczne porady o tym, co robić w wolnym czasie w wybranych lokalizacjach.

Filmy zostały stworzone przy współpracy ze Skyart Media, producentem nagrań dla  WizzTV, kanału założonego w 2013 roku w ramach partnerstwa między linią lotniczą a firmą producencką. Głównym założeniem projektu jest dostarczenie pasażerom prawdziwie podróżniczych doznań na ekranie, jeszcze zanim dokonają rezerwacji lub wejdą na pokład samolotu.
Dziesięć nagrań zostanie opublikowanych w ciągu najbliższych letnich tygodni, na kanale Wizz Air w serwisie YouTube (http://www.youtube.com/user/WizzAirCorporate). O udostępnianiu kolejnych filmów fani i pasażerowie Wizz Air będą informowani na Facebooku oraz Twitterze. Pierwsza publikacja odkryje przed widzami zakamarki Barcelony, skąd Wizz Air oferuje trzynaście niskokosztowych połączeń międzynarodowych.

- Cieszy nas fakt, iż filmy ukazujące uroki niezwykłych destynacji w siatce połączeń Wizz Air, zostaną udostępnione w kanałach społecznościowych w najgorętszym okresie wakacyjnym. Wszystkie nagrania promują turystykę w wybranych miastach, a dzięki nim planowanie wakacji przez pasażerów Wizz Air stanie się jeszcze prostsze. Wraz z pomocą załogi profesjonalistów, Ambasadorów Wizz Air, widzowie obejrzą krótkie filmy, pełne praktycznych informacji, które z pewnością przydadzą im się podczas podróży. Mamy nadzieję, że nagrania staną się tak popularne, jak 98 połączeń w ciągle rozwijającej się siatce Wizz Air - powiedział Daniel de Carvalho, rzecznik prasowy Wizz Air.

- Jesteśmy dumni, iż Wizz Air wybrał nasz utalentowany zespół do zaprezentowania dziesięciu wyjątkowych destynacji w swojej siatce połączeń. Urlopowicze kochający opalanie oraz poszukiwacze przygód na pewno znajdą w nich wiele inspiracji - dodał Laszlo Marozsi z WizzTV.

0 komentarze: