Hiszpania,

Hiszpania: Parki wodne, orzeźwiająca rozrywka tego lata

26.6.14 Anonimowy 0 Comments
Woda, słońce i rozrywka. Chcesz cieszyć się razem z rodziną propozycją, której trudno się oprzeć? W Hiszpanii masz taką możliwość w dowolnym z dostępnych tu parków wodnych. Skorzystaj z tej możliwości, by spędzić z dziećmi przyjemny dzień, pełen śmiechu, wrażeń i zabawy.
Siam Park, Teneryfa

Hiszpania latem staje się idealnym miejscem, by rodzinnie czerpać przyjemność z wody na tysiąc sposobów. Nasze wspaniałe wybrzeże i plaże stanowią tylko jedną z możliwości, bowiem na terenie całej Hiszpanii znajdziesz liczne parki wodne, zaprojektowane z myślą o dostarczeniu dni pełnych czystej rozrywki dla dużych i małych. Jakość i doskonałość niektórych z tych kompleksów rekreacyjnych zyskała uznanie w skali międzynarodowej, otrzymując nagrody przyznawane przez firmy i stowarzyszenia sektorowe. Jeżeli masz zamiar spędzić swój urlop do Hiszpanii, nie możesz pominąć tego orzeźwiającego doświadczenia: w tych ośrodkach czekają na ciebie niezapomniane chwili spędzone z twymi dziećmi.

Zjeżdżalnie, wodospady, zygzaki, rury pełne niespodzianek, trampoliny i tysiące innych atrakcji gwarantują, między kolejnymi kąpielami, zabawne przeżycia i wrażenia dla całej rodziny. Zróżnicowana oferta rozrywki, wśród której możesz znaleźć fantastyczne i jedyne w swym rodzaju atrakcje, jak choćby wodna kolejka górska w Waterworld, w Lloret de Mar; basen ze sztucznymi falami Aqua Brava w Roses, największy w Europie; czy pokazy zwierząt morskich w Aqualand Costa Adeje, na Teneryfie, uznane za jedne z najlepszych na świecie. Spotkasz nawet obiekty tematyczne, posiadające specjalną dekorację, na przykład Segóbriga Park w Segorbe, który przenosi nas w czasy średniowiecza, albo Caribe Aquatic Park wPortAventura, na terenie Salou.

Parki wodne znajdują się prawie wszędzie w Hiszpanii: na wybrzeżu andaluzyjskim i śródziemnomorskim, na Balearach i Wyspach Kanaryjskich, a także w rejonach położonych w głębi lądu, w MadrycieSewilliKordobie czy Jaén. Większość z nich obejmuje także atrakcje po zażyciu kąpieli, do których należą minigolf, pokazy egzotycznych zwierząt, tory gokartowe czy boiska do siatkówki plażowej. Poza tym, szeroka i wyczerpująca gama oferowanych tam usług dodatkowych (tereny zielone i wypoczynkowe, wyposażenie sanitarne, ratownicy, sklepy, restauracje…) zapewnią ci bezpieczny, przyjemny i wygodny pobyt.

Cena wstępu do tych obiektów jest dość rozsądna. Wiele z nich posiada specjalne promocje dla rodzin w zależności od liczby ich członków, a także oferty wejściówek wielodniowych. Są też do dyspozycji karnety imienne, na przykład Bono Parques, na który można wchodzić nieograniczoną ilość razy do obiektów Aquopólis na terenie całej Hiszpanii oraz do innych ośrodków, takich jak Zoo czy Park Rozrywki w Madrycie, a także uzyskać interesujące rabaty w miejscach takich jak OceanogràficWalencji, największym parku morskim w Europie.

W naszym kraju woda i rozrywka tworzą połączenie, któremu trudno się oprzeć, by miło spędzić czas w gronie najbliższych. Przyjedź i poznaj tę atrakcyjną propozycję na letnie miesiące: będziesz się bawić jak dziecko.

za spain.info


0 komentarze: