Podróż pociągiem dla pasażerów lotów obsługiwanych przez TAP

8.4.14 Anonimowy 0 Comments

Linie lotnicze TAP przy współpracy z liniami kolejowymi CP Comboios de Portugal oferują produkt o nazwie „Rail&Fly Portugal”. Usługa ta pozwala wszystkim pasażerom lotów obsługiwanych przez TAP, posiadającym bilety taryfowe lub premiowe i wylatującym z/przylatującym na lotniska w Lizbonie, Porto i Faro, na zakup biletu na pociąg linii kolejowych CP.


Produkt ten obowiązuje na pociągi Alfa Pendular i Intercidades i pozwala pasażerom na skorzystanie z 20% zniżki na dostępną taryfę podstawową (przy okazaniu karty pokładowej i/lub biletu elektronicznego). Dokumenty te należy także okazać na żądanie kontrolera w celu potwierdzenia ich ważności.Bilet na pociąg może być zakupiony za pomocą strony flytap.com, po wybraniu odpowiedniej opcji, a także w kasach biletowych CP obsługujących pociągi długodystansowe. Imię i nazwisko widniejące na bilecie elektronicznym powinno być identyczne jak imię i nazwisko umieszczone na bilecie kupowanym w kasie CP.


Pasażerowie, którzy zamierzają skorzystać z tej usługi online, powinni wcześniej dokonać rejestracji na stronie CP Comboios de Portugal dostępnej tutaj.


Usługa ta nie obejmuje transferu między dworcem kolejowym i lotniskiem lub odwrotnie, ani też nie gwarantuje połączeń pomiędzy tymi środkami transportu.Uwaga: Dodatkowe usługi, takie jak przewóz zwierząt, przewóz sprzętu sportowego lub obsługa pasażerów z niepełnosprawnością ruchową, będą obowiązywały wyłącznie u przewoźnika, u którego zostały zamówione. W związku z tym pasażer odpowiada za zamówienie usługi, z której chce skorzystać, kontaktując się z odpowiednim przewoźnikiem (TAP i CP) w celu uzyskania informacji o dostępności takich usług, ich warunkach i związanych z nimi kosztach.Więcej informacji na temat Mapy Tras pociągów Alfa Pendular i Intercidades znajdą Państwo tutaj.*****************


Przypominamy, że TAP Portugal oferuje bezpłatny nocleg w Lizbonie (program BOM DIA LISBOA) pasażerom podróżującym do Ameryki Północnej i Południowej, którzy nie mają zapewnionego połączenia tego samego dnia. Pasażerowie mogą skorzystać z bezpłatnego noclegu w Lizbonie. Usługa zawiera zakwaterowanie w jednym z lizbońskich hoteli, śniadanie oraz transfer lotnisko-hotel-lotnisko.Ogólne zasady:


- usługa dostępna jest dla pasażerów posiadających bilet na trasie z Polski (z/ via Warszawa oraz Lizbona) do portu obsługiwanego przez TAP Portugal


- usługa dostępna jest dla taryf publikowanych;


- rezerwacje hotelowe zakładane będą w biurze TAP Portugal w Warszawie TAPReservations@aviareps.comW przypadku zamówień grupowych istnieje możliwość uzyskania dofinansowania kosztów hotelu w Lizbonie dla danej grupy.**********


TAP PORTUGAL posiada wyjątkową siatkę połączeń, dzięki której można zwiedzić całą Portugalię kontynentalną (Lizbona, Porto, Faro/Algarve) oraz jej wyspy (Madera, Azory), a  także dotrzeć do wielu atrakcyjnych portów w Afryce, w tym na Wyspy Zielonego Przylądka (Sal), Wyspy Św. Tomasza (Sao Tome), Angoli (Luanda), Maroka (Casablanca), Senegalu (Dakar), Mozambiku (Maputo) oraz Mali (Bamako). TAP Portugal jest członkiem STAR Alliance, a za loty TAP PORTUGAL przysługują mile zarówno  w programie lojalnościowym Victoria jak i Miles and More.


Kierunki TAP Portugal:Ameryka Południowa:

 

Rio de Janeiro (RIO)

Sao Paulo (SAO/VCP)

Belo Horizonte (BHZ)

Brasilia (BSB)

Salvador (SSA)

Fortaleza (FOR)

Recife (REC)

Natal (NAT)

Porto Alegre (POA)

Caracas (CCA)

Manaus (MAO)

Belem (BEL)

Bogota (BOG)

Panama (PTY)

 

Ameryka Północna:

 

Nowy Jork (EWR)

Miami (MIA)
Afryka:

 

Wyspy Zielonego przylądka:

- Sal (SID)

- Praia (RAI)

Wyspy Swiętego Tomasza (TMS)

Senegal/ Dakar (DKR)

Ghana/ Accra (ACC)

RPA/ Johannesburg (JNB)

Mozambik/ Maputo (MPM)

Mali/ Bamako (BKO)

Angola/ Luanda (LAD)
Portugalia:

 

Lizbona (LIS)

Porto (OPO)

Faro (FAO)

Funchal (FNC)

Azory:

- Ponta Delgada

- Terceira

- Ponta Delgada

- Horta

- Pico

- Santa Maria

- Porto Santo

 


O TAP Portugal


TAP Portugal jest czołową


Portugalską linia lotniczą, która powstała w 1945 roku, a od 14 marca 2005 roku należy do Star Alliance, największego światowego aliansu lotniczego. Z bazą w Lizbonie, na skrzyżowaniu historycznych szlaków łączących Europę z Afryką oraz Ameryką Północną i Południową, TAP Portugal stał się największym międzynarodowym przewoźnikiem między Europą a Brazylii. Samoloty portugalskiej linii obslugują 65 portów w 35 krajach. Flota TAP Portugal, wliczając samoloty PGA, liczy 71 maszyn, w zdecydowanej większości Airbusów. Dwukrotnie już TAP Portugal uznany został za najlepszą linię lotniczą na trasach do Ameryki Południowej. Otrzymal tez nagrode Business Traveller Polska za wina na pokladzie. Jako pierwsza linia spośród członków IATA wprowadził program redukcji dwutlenku węgla, a także nagrodzony został przez „Planet Earth” w kategorii „Most Innovative Sustainable Product”. TAP Portugal lata w sezonie letnim codziennie z Warszawy do Lizbony, a ponadto oferuje połączenia do kilkudziesięciu portów na czterech kontynentach z Warszawy oraz, we współpracy z LOTem, ze wszystkich polskich portów regionalnych.

0 komentarze: