aplikacja,

Wizz Air uruchamia aplikację PocketGuide na wizzair.com

11.10.12 Anonimowy 0 Comments

Linia lotnicza Wizz Air, w ramach partnerstwa z PocketGuide Inc. wprowadza   innowacyjną aplikację dla swoich klientów – kieszonkowy przewodnik. Od 12 paźdzernika Wizz Air będzie oferować swoim pasażerom aplikację PocketGuide, która stała się światowym liderem wśród aplikacji audio podróżniczych.Nagrodzona aplikacja podróżnicza PocketGuide oferuje audiowycieczki, podczas których można poznać ukryte, znane tylko lokalnym mieszkańcom, zakątki miast do których podróżuje Wizz Air. Pasażerowie Wizz Air mogą pobierać aplikację przed wyruszeniem w podróż za pomocą Iphonów i telefonów z systemem Android i korzystać z niej podczas zwiedzania już po przyjeździe na miejsce bez opłat roamingowych. PocketGuide jest jedyną aplikacją na rynku, która prowadzi użytkownika przez miasto, i dzięki nawigacji głosowej  sprawia wrażenie podróżowania z prawdziwym przewodnikiem, opowiadającym po drodze ciekawe lokalne historie. Podczas podróży użytkownicy mogą robić zdjęcia, komentować, a za pomocą jednego kliknięcia aplikacja tworzy trójwymiarowe video, uwieczniające przeżycia z podróży. Wycieczki opracowywane są na podstawie wiedzy lokalnych przewodników, dzięki czemu klienci Wizz Air mogą poznać wszystkie ukryte skarby i miejsca warte zobaczenia w wybranej lokalizacji.


Daniel de Carvalho, Corporate Communications Manager w Wizz Air, powiedział:


- Pasażerowie Wizz Air już nigdy więcej nie będą gubić się podczas podróży, a to wszystko dzięki nowej aplikacji PocketGuide dostępnej na naszej stronie internetowej. Klienci mają na niej dostęp do map, także w trypie offline, wzbogaconych o wysokiej jakości trasy wycieczek. Pobranie samej aplikacji PocketGuide jest darmowe, użytkownicy muszą zapłacić tylko za konkretną usługę z jakiej korzystają. Jedna wycieczka kosztuje 2,5 euro (około 10 złotych), a cały pakiet zwiedzania miasta dostępny jest już od 5 euro (20 złotych). Po pobraniu aplikacji, jest ona dostępna także w trybie offline, dzięki czemu unikamy kosztów roamingu. Tylko przez pewien czas klienci Wizz Air mogą bez dodatkowych opłat skorzystać z przewodnika na wycieczkę do jednego, wybranego przez siebie miejsca. Pasażerowie Wizz Air mogą korzystać z szerokiej oferty wycieczek do 85 lokalizacji na całym świecie. Aby otrzymać bezpłatną próbną wycieczkę Wizz Air, wystarczy zapisać się na tą ofertę na naszej stronie wizzair.com.


O Wizz Air


Wizz Air to największa nisko-kosztowa i nisko-taryfowa linia lotnicza w Europie Środkowo-Wschodniej, której flota składa się z 39 samolotów Airbus A320, które obsługują z 16 baz 256 tras, łączących 81 destynacji w 29 krajach. Zespół 1500 specjalistów lotnictwa zapewnia najwyższej jakości usługi i wyjątkowo niskie taryfy, dzięki czemu Wizz Air stał się przewoźnikiem wybieranym przez  ponad 12 milionów pasażerów w 2012 r.


O aplikacji PocketGuide


PocketGuide jest wielokrotnie nagradzaną aplikacją podróżniczą, oferującą audio wycieczki do największych miast i głównych kierunków turystycznych, odkrywając ciekawe lokalizacje i atrakcyjne miejsca, znane tylko lokalnym mieszkańcom. Turyści mogą pobierać aplikację przed swoją podróżą za pomocą Iphonów i telefonów z systemem Android i cieszyć się zwiedzaniem już po przyjeździe na miejsce bez opłat roamingowych. Użytkownicy mogą wybierać spośród wielu tematycznych wycieczek w każdym mieście, także tryb przeglądania jest bardzo popularny. Przez ostatnie półtora roku, ponad 1,2 mln turystów skorzystało z tej usługi, częściowo dzięki rosnącej liczbie kanałów jej sprzedaży i promocji.

0 komentarze: