Drezno,

Propozycje na jesienne wakacje: Interesujące wycieczki po lotnisku w Dreźnie

8.10.12 Anonimowy 0 Comments

Jaka jest długość pasa startów i lądowań? Dokąd mogę polecieć na wakacje? Co to jest pojazd push-back? Pracownicy obsługi lotniska chętnie odpowiedzą na (prawie) wszystkie nurtujące pytania. Również w czasie jesiennych wakacji w Saksonii chętnie pokażą zainteresowanym dzieciom lotnisko.

Interesujące maksi-wycieczki po lotnisku odbywać się będą w dniach od 22 października do 2 listopada, od poniedziałku do piątku o godz. 9:30 i o godz. 11:30. Wycieczka kosztuje 6 Euro dla dzieci (do lat 14) i 9 Euro dla dorosłych.Wymagana jest rezerwacja pod telefonem +49 351/881-3300 (w weekendy: -3360).

Miejscem spotkania uczestników 90 minutowych wycieczek jest stanowisko informacji lotniskowej na poziomie przylotów w terminalu. Po spacerze po nowoczesnym budynku lotniska i przejściu kontroli bezpieczeństwa goście obserwować będą z autobusu lotniskowego odprawę samolotów. Można przy tym, w zależności od natężenia ruchu fotografować i filmować starty i lądowania. Uczestnicy wycieczek obejrzą również nowoczesne pojazdy lotniskowej straży pożarnej. Między innymi można tam podziwiać pojazd „Panther“. W czasie wycieczki może także zajrzeć na plac zabaw „Playport Dresden“.

0 komentarze: