Alpenquell,

Czas we dwoje w Samnaun

10.10.12 Anonimowy 0 Comments

Nabierz dystansu do codzienności w wyjątkowym otoczeniu. Pozwól unieść się Twojej duszy, delektuj się czasem spędzonym we dwoje, zrób to, na co nie możesz sobie pozwolić w domu. Aby po prostu być. Dobrze i zdrowo jeść, wyruszać na długie spacery pośrodku dziewiczej przyrody lub skorzystać z niezwykle bogatej oferty wellnessowej.


Perfekcyjnym uzupełnieniem tej ostatniej oferty, którą proponuje wiele hoteli, jest basen rekreacyjny Alpenquell. W tym najwyżej położonym ośrodku kąpielowym w Szwajcarii oczekują baseny do pływania sportowego, baseny wielofunkcyjne, z zimną wodą, z wodospadem, z gorącą wodą z bąbelkami, czy płytkie baseniki do zabaw dla dzieci. A ponadto eukaliptusowa kabina parowa, solaria i strefa saunowa z czterema rodzajami saun. To właściwy adres dla osób poszukujących wypoczynku, ale także dla tych, które nie chcą rezygnować z aktywności.
W Samnaun znajdziesz wszystko, co u par wywołuje przyspieszone bicie serca. I oczywiście zalicza się do tego także wspólne chodzenie po najwyżej położonej bezcłowej strefie zakupowej w Szwajcarii. Ponad 50 sklepów oferuje tutaj produkty od biżuterii, przez zegarki, perfumy, odzież, artykuły sportowe, po alkohol i tytoń w niezwykle atrakcyjnych cenach. Tutaj możesz nabyć wiele artykułów markowych i to bez wyrzutów sumienia – właśnie dzięki strefie wolnocłowej.

źródło mojaszwajcaria.pl

[mappress mapid="85"]

0 komentarze: