Austria

Silberregion Karwendel, czyli wędrówki w Austrii

27.4.12 Anonimowy 0 Comments

W Silberregion Karwendel znajduje się 1000 km tras wędrówkowych. Każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Topowy teren wędrówkowy w Austrii ma do zaoferowania wszystko, od przepięknych wędrówek trasami widokowymi po spacery rodzinne z wózkami dziecięcymi. O każdej porze roku przyroda jawi się innym obliczem. Na wiosnę na łąkach Karwendel ściele się na niebiesko goryczkowy dywan. W lecie łąki zakwitają różanecznikiem. Wiele zboczy górskich wygląda jakby pomalowane na czerwono. Jesienią oczarowują kolorami swoich liści klony górskie i buki a nasze spojrzenia przyciągają złociste lasy modrzewiowe.


A więc wskakujmy w buty do wędrówek, zakładajmy plecak i w drogę! I jeśli waszym celem jest zwiedzenie całego regionu na piechotę, to cieszymy się bardzo, gdyż wasz urlop u nas przeciągnie się do wielu tygodni.


Region urlopowy Silberregion Karwendel w Tyrolu nastawił się całkowicie na potrzeby i życzenia turystów pieszych. Hotele, pensjonaty i właściciele pokoi do wynajęcia połączyli swe wysiłki w celu zapewnienia wędrowcom optymalnej obsługi. Tam czekają na nich specjalne oferty i świadczenia jak na przykład darmowe mapy tras wędrówkowych oraz przewodnicy. Na piechurów czeka także wzmacniający prowiant (Jause). A kto potrzebuje lasek turystycznych do wędrówek lub plecaka, może je wypożyczyć za darmo w kwaterach przyjaznych piechurom. Gospodarze, ze swoja znajomością terenu, pomagają chętnie przy planowaniu tras wycieczkowych i wyborze szlaków.


źródło silberregion-karwendel.com

0 comments: