Aktualności

W Gdyni na "na lodzie"

11.2.12 Anonimowy 0 Comments

Instalację przygotował Robert Sochacki, znany również jako projekt non iron group.


 


Instalację będzie można oglądać w nieotwartym jeszcze Salonie BATYCKI w Gdyni. We wtorek 14 lutego o godzinie 18:00 wraz z restauracją Trafik Jedzenie & Przyjaciele zostanie zorganizowane oficjalne otwarcie instalacji i będzie można skosztować dań ze specjalnego menu przygotowanego na tę okazję.


– Instalacja zostanie przygotowana specjalnie na okoliczność cudownego ataku zimy i ciepłego dnia Walentynek. Jest to już druga instalacja jaką zaprezentowałem w przestrzeni Salonu BATYCKI w Gdyni. Pierwsza zatytułowana była jak moje obrazy "Old movies". Obecna to powiew ciepła w ten "niespodziewany" atak zimy. Bardzo się cieszę z gościnności salonu, jest to znakomita sytuacja i dla artysty, który otrzymuje do dyspozycji przestrzeń oraz dla widza, który przez piękne duże okna może od zmierzchu do godziny 22:00 oglądać prezentowane obrazy. Zaprezentuję specjalnie przygotowaną na tę okoliczność i na tą przestrzeń instalację wideo zatytułowaną "na lodzie" – mówi Robert Sochacki.


Instalację „na lodzie” można oglądać od 13 lutego br. codziennie od zmierzchu do godziny 22:00 na Skwerze Kościuszki 12.

0 comments: