wszystko

Sushi Tai Restaurant na Lotnisku Chopina

28.1.12 Anonimowy 1 Comments


 
W menu Sushi Tai Restaurant znajduje się m.in. doskonałe sushi , tempura klasyczna lub na ostro. W rynnie dookoła baru, czyli w „rzece smakowitości” żeglują łódki z zestawami sushi, krewetkami i  daniami obiadowymi. Ponadto restauracja proponuje również zestawy śniadaniowe, przystawki, zupy i makarony – menu zostało przygotowane w oparciu o ryby, różnorodne owoce morza i warzywa. Kuchnia japońska zaskakuje wyjątkowym smakiem, a także kusi formą serwowania potraw.
Sushi Tai Restaurant to pierwsza restauracja z potrawami kuchni japońskiej na Lotnisku Chopina. To również czwarty lokal – obok salonu prasowego Relay, kawiarni Empik Cafe i sklepu Baltona Bestseller zlokalizowany w pirsie południowym, oddanym do użytku w sierpniu 2011 r. Lokal znajduje się w strefie pasażerskiej - jest dostępny tylko dla pasażerów po odprawie biletowo-bagażowej i  kontroli bezpieczeństwa. Sushi Tai Restaurant jest czynna codziennie w godzinach od 3:00 do 22:00.


źródło lotnisko-chopina.pl


1 komentarz:

  1. Oszustwo i tragedia kupiliśmy kanapkę, mąż dał 100 zł odszedł od kasy, sprawdza resztę a tam 75 zł! Kanapka za 25!chcialam ja oddac ale pan stwierdzil ze juz nabita na kase. Cen nir ms

    OdpowiedzUsuń