wszystko

Kalendarz gier - pełny program gier UEFA EURO 2012™

23.1.12 Anonimowy 0 Comments

Finał turnieju rozegrany zostanie prawie miesiąc później, 1 lipca na kijowskim Stadionie Olimpijskim.



Kalendarz gier





W Warszawie rozegranych zostanie 5 spotkań:



  • 8 czerwca, 18:00, otwarcie turnieju i pierwszy mecz reprezentacji Polski (Polska - Grecja)



  • 12 czerwca,  20:45, drugi mecz Polaków (Polska - Rosja)



  • 16 czerwca,  20:45, mecz grupy A (Grecja - Rosja)



  • 21 czerwca,  20:45, ćwierćfinał (pierwszy zespół grupy A - drugi zespół grupy B)



  • 28 czerwca,  20:45, półfinał (zwycięzca ćwierćfinału 2 - zwycięzca ćwierćfinału 4)


 


Mecze reprezentacji Polski:



  • 8 czerwca, Warszawa, 18:00, Polska - Grecja



  • 12 czerwca, Warszawa, 20:45, Polska - Rosja



  • 16 czerwca, Wrocław, 20:45, Czechy - Polska


 


Pełny program gier UEFA EURO 2012


FAZA GRUPOWA


 



  • 8 czerwca, piątek


grupa A: Polska - Grecja (Warszawa, godz. 18.00)
Rosja - Czechy (Wrocław, 20.45)



  • 9 czerwca, sobota


grupa B: Holandia - Dania (Charków, 18.00)
Niemcy - Portugalia (Lwów, 19.45)



  • 10 czerwca, niedziela


grupa C: Hiszpania - Włochy (Gdańsk, 18.00)
Irlandia - Chorwacja (Poznań, 20.45)



  • 11 czerwca, poniedziałek


grupa D: Francja - Anglia (Donieck, 18.00)
Ukraina - Szwecja (Kijów, 20.45)



  • 12 czerwca, wtorek


grupa A: Grecja - Czechy (Wrocław, 18.00)
Polska - Rosja (Warszawa, 20.45)



  • 13 czerwca, środa


grupa B: Dania - Portugalia (Lwów, 18.00)
Holandia - Niemcy (Charków, 20.45)



  • 14 czerwca, czwartek


grupa C: Włochy - Chorwacja (Poznań, 18.00)
Hiszpania - Irlandia (Gdańsk, 20.45)



  • 15 czerwca, piątek


grupa D: Szwecja - Anglia (Kijów, 18.00)
Ukraina - Francja (Donieck, 20.45)



  • 16 czerwca, sobota


grupa A: Grecja - Rosja (Warszawa, 20.45)
Czechy - Polska (Wrocław, 20.45)



  • 17 czerwca, niedziela


grupa B: Portugalia - Holandia (Charków, 20.45)
Dania - Niemcy (Lwów, 20.45)



  • 18 czerwca, poniedziałek


grupa C: Chorwacja - Hiszpania (Gdańsk, 20.45)
Włochy - Irlandia (Poznań, 20.45)



  • 19 czerwca, wtorek


grupa D: Szwecja - Francja (Kijów, 20.45)
Anglia - Ukraina (Donieck, 20.45)


ĆWIERĆFINAŁY



  • 21 czerwca, czwartek


1) pierwszy zespół grupy A - drugi zespół grupy B (Warszawa, 20.45)



  • 22 czerwca, piątek


2) pierwszy zespół grupy B - drugi zespół grupy A (Gdańsk, 20.45)



  • 23 czerwca, sobota


3) pierwszy zespół grupy C - drugi zespół grupy D (Donieck, 20.45)



  • 24 czerwca, niedziela


4) pierwszy zespół grupy D - drugi zespół grupy C (Kijów, 20.45)


PÓŁFINAŁY



  • 27 czerwca, środa


zwycięzca ćwierćfinału 1 - zwycięzca ćwierćfinału 3 (Donieck, 20.45)



  • 28 czerwca, czwartek


zwycięzca ćwierćfinału 2 - zwycięzca ćwierćfinału 4 (Warszawa, 20.45)


FINAŁ



  • 1 lipca, niedziela


zwycięzcy półfinałów (Kijów, 20.45)


źródło uefaeuro2012.um.warszawa.pl


0 komentarze: