Aktualności

Strajk w Wielkiej Brytanii sparaliżuje lotniska

29.11.11 Anonimowy 0 Comments

W związku z zapowiedzianym na 30 listopada br. strajkiem służb sektora publicznego w Wielkiej Brytanii, w tym m.in. służb imigracyjnych na lotniskach, Polskie Linie Lotnicze LOT informują o możliwych opóźnieniach rejsów z i do portu lotniczego Heathrow w Londynie. Polski przewoźnik planuje wykonanie wszystkich połączeń na tej trasie zgodnie z rozkładem lotów.


Zakłócenia mogą dotyczyć rejsów LOT-u z Warszawy do Londynu o numerach: LO 281, LO 279, LO 285 i powrotnych: LO 282, LO 280.


Utrudnienia związane ze strajkiem służb imigracyjnych na lotnisku w Londynie mogą pojawić się przy kontroli paszportowej Pasażerów spoza obszaru Unii Europejskiej oraz tranzytowych. Pasażerowie z państw Unii Europejskiej nie powinni napotkać większych trudności przy przekraczaniu granicy Wielkiej Brytanii.


Pasażerowie LOT-u posiadający rezerwację do lub z Londynu w tym dniu mają możliwość bezpłatnej zmiany rezerwacji na tej samej trasie, na inny termin ale nie późniejszy niż 3 grudnia br. Zmianę należy dokonać osobiście w biurach sprzedaży polskiego przewoźnika, u agentów LOT-u lub telefonicznie pod numerami Call Center: 801 703 703 (dla telefonów stacjonarnych) oraz 22 19572 (dla abonentów sieci komórkowych).

0 komentarze: