Narty w Europie

Konkurs! Zostań krytykiem kulinarnym! Zdobądź tygodniowy pobyt w Południowym Tyrolu ze ski passem

8.11.11 Anonimowy 0 Comments

Masz czas do końca roku.


Aby rozbudzić fanów sportów zimowych i powoli wprowadzić ich w zimowy klimat, Południowy Tyrol/Südtirol postanowił zorganizować konkurs pod hasłem „Zdobądź najlepszą pracę w Południowym Tyrolu”. Zadaniem uczestników jest przekonanie innych, że to właśnie on będzie najlepszą osobą na wykonywanie najsmaczniejszej i najprzyjemniejszej pracy w Południowym Tyrolu – krytyka kulinarnego i narciarza (lub snowboardzisty) w jednym!


- Zależało nam na tym, by zorganizować konkurs, który przyciągnie uwagę, lecz także zmobilizuje uczestników do kreatywności. Już nie wystarczy ładne zdjęcie lub poprawna odpowiedź na proste pytanie – tym razem wymagamy wyobraźni i niestandardowych pomysłów – mówi Maximilian Alber z działu promocji regionu. - Konkurs jest skierowany wyłącznie do miłośników zimowych sportów, śniegu oraz wyśmienitej kuchni, którzy niezmiennie szukają nowych wyzwań, doskonałych stoków i słonecznej pogody! – śmieje się Maximilian.


Aby wziąć udział w konkursie należy wejść na polskiego fanpage’a Południowego Tyrolu na Facebook’u www.facebook.com/poludniowytyrol i kliknąć w aplikację „konkurs”. Tam znajdziemy dalsze działania potrzebne do zgłoszenia.


Zadaniem uczestników jest umieszczenie zdjęcia lub filmu wraz z opisem, w którym przekona innych, że doskonale nadaje się na recenzenta kulinarnego przysmaków oferowanych w górskich chatach na południowotyrolskich stokach.


Na zwycięzcę czeka tygodniowy pobyt w Południowym Tyrolu ze ski passem i voucherami do wykorzystania w chatach na stokach.

0 komentarze: