Austria

Narciarze najechali na Sopot

19.8.11 Anonimowy 0 Comments

Nietypowo, bo w środku lata, austriackie biuro informacji turystycznej austria.info zaprezentowało ofertę zimowych wakacji w Alpach.13 sierpnia plaża w Sopocie zamieniła się w austriacką strefę odpoczynku. Na plażowiczów czekało mnóstwo atrakcji – wygodne leżaki, świetna muzyka i przede wszystkim ogromny bar w całości wykonany z lodu.  Przy lodowych stolikach, z lodowych szklanek, serwowana była woda mineralna z Doliny Gastein. Impreza pod hasłem Słońce, narty i śnieg = Austria przez 5 godzin zwróciła uwagę ponad 1000 gości.

- Zapraszamy na narty do Austrii, tam świeci słońce, jak tu dzisiaj nad plażą. Dla wszystkich, którzy szukają aktywnego urlopu zimą, to jest właściwy moment, żeby się nad tym zastanowić. Nasza strona internetowa już jest gotowa, katalogi niedługo wychodzą, oferty czekają. Austria to idealny cel urlopowy – komentowała na gorąco Franca Kobenter, szefowa austria.info.

Dla wszystkich, którzy choć przez chwilę chcieliby poczuć klimat imprezy organizatorzy przygotowali niesamowitą relację filmową.


{denvideo http://www.youtube.com/watch?v=FfXGOMvuauc&hd=1}Oprócz orzeźwiającej źródlanej wody serwowanej w lodowych szklankach, wygodnych leżaków i odprężającej muzyki organizatorzy przygotowali również konkurs. Wszyscy, którzy odwiedzili austriacką strefę wypoczynku w Sopocie mieli szansę wygrać tygodniowy pobyt w luksusowym ośrodku narciarskim w Bad Gastein. Zabawa wciąż trwa na facebooku, na profilu Austria po polsku www.austria.info/facebook

0 komentarze: