Aktualności

Województwo Małopolskie nominowane do Złotych Formatów

29.7.11 Anonimowy 0 Comments

- do V edycji konkursu Złote Formaty 2011. Nominacja dotyczy kategorii kampania PR/on-line PR za projekt „Małopolska zimą w iPhonie” zrealizowany wspólnie z firmą Amistad.


Złote Formaty to najważniejszy i najbardziej prestiżowy konkurs związany z dziedziną promocji miejsc w Polsce. Konkurs stanowi przegląd osiągnięć promocyjnych polskich miast i regionów. Tytuł Złotych Formatów to wyraz uznania i uhonorowania najlepszych projektów promocyjnych realizowanych przez samorządy w Polsce.


Jury zakwalifikowało do finału kampanię promocyjną regionu pt. „Małopolska Zimą w iPhonie” z Justyną Kowalczyk. Bezpłatny cyfrowy przewodnik „Małopolska zimą”, przygotowany na platformy iPhone i Android w językach polskim i angielskim, uznano za jeden z najlepszych projektów promocyjnych w Polsce. Przewodnik można zobaczyć i pobrać na stronie: http://www.discover.malopolska.pl


Ogłoszenie laureatów V edycji konkursu Złote Formaty nastąpi 21 września 2011 roku podczas uroczystej Gali Festiwalu Promocji Miast i Regionów w hotelu Sheraton w Warszawie.

0 komentarze: