Portugalia

Więcej rejsów z Warszawy do Lizbony

18.6.11 Anonimowy 0 Comments

z Warszawy do Lizbony. Od przyszłego tygodnia rejsy na tej trasie obywać się będą zgodnie z poniższym rozkładem.- Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom rynku. Rosnący popyt w pełni uzasadnia zwiększenie częstotliwości rejsów. W efekcie wskaźniki wykorzystania miejsc w samolotach są znacznie wyższe niż roku temu, mimo ponad 20 proc. wzrostu oferowania - podkreśla Marek Sławatyniec z firmy Aviareps, która jest Generalnym Agentem Sprzedaży TAP Portugal w Polsce.


Portugalski przewoźnik oferuje połączenia z Warszawy i wszystkich polskich portów regionalnych (w formule code-share z LOTem  - Bydgoszcz, Gdańsk, Kraków, Katowice, Poznań, Rzeszów, Szczecin, Wrocław) do kilkudziesięciu portów na czterech kontynentach, w tym do Nowego Jorku i Miami (nowość). Posiada największą spośród wszystkich linii europejskich siatkę połączeń do Brazylii. Obejmuje ona trzy lotniska w Rio de Janeiro oraz Sao Paulo, Brasilię, Recife, Salvador da Bahia, Natal, Belo Horizonte i Fortalezę. Od czerwca zwiększyła się ona o Porto Alegre. TAP Portugal uhonorowany został dwukrotnie, w roku 2009 oraz 2010, prestiżową nagrodą dla najlepszej linii lotniczej na trasach między Europą a Ameryką Południową.


Dzięki wyjątkowej siatce połączeń linii, można zwiedzić całą Portugalię kontynentalną (Lizbona, Porto, Faro/Algarve) oraz jej wyspy (Madera, Azory), a  także dotrzeć do wielu atrakcyjnych portów w Afryce, w tym na Wyspy Zielonego Przylądka (Sal), Wyspy Św. Tomasza (Sao Tome), Angoli (Luanda), Maroka (Casablanca), Senegalu (Dakar), Mozambiku (Maputo) oraz RPA (Johannesburg).Portugalska linia objęła pasażerów lecących z Polski do Miami, Nowego Jorku i Brazlii  programem BOM DIA LISBOA (Dzień Dobry Lizbono). Otrzymują oni bezpłatny nocleg w Lizbonie w przypadku, gdy nie mają zapewnionego połączenia tego samego dnia. Usługa zawiera zakwaterowanie w jednym z lizbońskich hoteli, śniadanie oraz transfer lotnisko-hotel-lotnisko.


Usługa dostępna jest dla pasażerów posiadających bilet na trasie z Polski (via Warszawa oraz Lizbona) do Miami, Nowego Jorku (lotnisko Newark) lub dowolnego portu w Brazylii, obsługiwanego  przez TAP Portugal. Rezerwacje hotelowe zakładane są w biurze TAP Portugal w Warszawie.


TAP Portugal jest członkiem STAR Alliance, a za loty TAP Portugal przysługują mile w programie Miles & More!


Czytaj też


Fatima, miejsce objawień


Widowiskowe święto w Portugalii


Fuzja smaków, czyli jak pachnie Portugalia


Czekoladowe święto


Festiwale kulinarne w Portugalii


 

0 komentarze: