Aktualności,

Costa Pacifica - największy wycieczkowiec w Polsce

27.5.11 Anonimowy 0 Comments

Do Polski zawitał największy spośród wycieczkowców zapowiadanych w tym sezonie. Statek Costa Pacifica przypłynął do Gdyni w piątek 27 maja.

Zbudowany w 2008 roku wycieczkowiec robi wrażenie. Liczy 12 pokładów, może ugościć 3008 osób w 1504 kabinach. Turystów obsługuje grupa 1110 osób. Statek jest szeroki na 35 metrów i długi na 250 metrów. 

Muzyka jest duszą świata, uniwersalnym językiem, który każdy może zrozumieć, to przynosi szczęście, zachwyt i czystą przyjemność. Doświadczyć tego można na tym wycieczkowcu. Dlaczego? Choć Costa Pacifica charakteryzuje różnorodność stylów, królują tu elementy muzyczne. Ściany, windy, balustrady ozdabiają nuty, klucze wiolinowe i portrety znanych kompozytorów.

 

Z głośników rozbrzmiewają dźwięki wybrane przez dyrektora Mauro Pagani. Słychać je w każdym miejscu na statku. Ale to nie koniec. Każdy może skorzystać z prawdziwego studia nagraniowego, śpiewać i nagrywać tam swoje własne CD! To pierwsze pływające studio do nagrywania płyt.

 

Na statku dostępne jest nowoczesne i ekskluzywne Wellness Center.
Dwupoziomowe Samsara Spa to miejsce w którym można się całkowicie zrelaksować. Orientalne zabiegi, jacuzzi czy wypoczynek na leżaku pomogą odzyskać siły. Jest też basen do thalassoterapii, sauna, siłownia, solarium, łaźnia turecka i fryzjer. Tuż obok znajduje się imponująca sala do treningów.

 

Tu nikt nie będzie głodny - nie sposób zliczyć wszystkie bary i restauracje. Nie brakuje tez miejsc rozrywki. Wieczorem dobra zabawa czeka w dyskotece Fever Disco. Jest kasyno, salon gier: Playstation World Area, wieczorne show i musicale w trzypoziomowym teatrze, występy kabaretów, pokazy magików. Jest też boisko sportowe i trasa do joggingu.

Fot. Marta Legieć

0 komentarze: